Троянду необхідно саджати в саду з приходом весни. Тільки після того, як повністю прогріється грунт і встановиться сонячна погода без нічних заморозків. У травні садити троянду вже буде пізно. І найкращим часом можна вважати середину квітня. Звичайно, при бажанні можна посадити троянду і влітку. Але для цього підійде не будь відросток. Тут варто вибирати тільки такі корінці, які вже вкоренилися в контейнері з землею, і у них з’явилася невелика коренева система. 

Після того, як ви вибрали місце для посадки, уважно огляньте кореневу систему майбутнього чудової квітки. Їх необхідно зрізати, залишивши всього лише 18 – 20 см від самого головного кореня. А від підгнилих і засохлих корінців варто повністю позбутися. Але якщо ви садите в грунт троянду, яка до цього сиділа в контейнері із землею і вже добре вкоренилася, то такі процедури проводити не варто. Таку троянду разом з грудкою землі потрібно обережно вийняти з контейнера і перемістити у викопану лунку.

Лунка для троянди повинна в глибину мати не менше 30 см. Після цього вийняту з лунки землю потрібно гарненько перемішати з гноєм. Потім опустити коріння троянди в лунку і розмістити їх так, щоб вони розташовувалися вільно і ні в якому разі не загинались вгору, що буде погано позначатися на зростанні самої рослини. Після того, як троянда буде поміщена в лунку, коріння варто закопати землею до половини лунки. І обов’язково не забудьте полити рослину. Це необхідно для того, щоб земля, яка розташована біля коренів, добре ущільнилась і троянда почала швидше вкорінюватися. Після цього потрібно ямку засипати землею, що залишилася.

Перевірте, щоб троянда перебувала у своєму новому «будиночку» в строго вертикальному положенні. Потім грунт в лунці трохи ущільните і знову добре полийте. Води шкодувати не варто. Зараз вона дуже важлива для того, щоб троянда прийнялася і почала зростати. Коли волога повністю вбереться, лунку присипте сухою землею. Можна для цього використовувати і тирсу. Для чого це треба? Для того, щоб коріння рослини не пересохли, а вода довше утримувалася в самій лунці. Тільки такі умови можна вважати для троянди ідеальними.

Троянда на одному місці може рости дуже тривалий час. Тому вона вимагає хорошого і правильного добрива. Саме воно дозволить рослині набирати своєчасно колір і розпускати чудові королівські бутони.

Восени, після того, як рослина повністю відцвіте і скине листочки, її варто «погодувати» гноєм і суперфосфатом. З приходом весняного тепла троянду варто удобрити ще рас спеціальними добривами, які призначені саме для цих рослин. Купити таке добриво можна в магазині. Не варто забувати і про обрізку куща троянди. Основна і головна обрізка проводиться навесні. У цей час необхідно без жалю видалити всі хворі або пошкоджені гілочки. А в період цвітіння не забувайте кілька разів видаляти квітучі бутони. Такі дії допоможуть стимулювати троянду на подальше цвітіння. І цвісти вона буде з весни і до пізньої осені.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.