Як послабити токсикоз?

Вагітність – прекрасна пора. Будь-яка жінка, завагітнівши, розквітає. І все було б прекрасно і добре, якби не … токсикоз.  

Безумовно, є щасливиці, які взагалі не знають, що це за звір такий. Але за статистикою, більшість майбутніх матусь з цим явищем цілком знайомі. Основна ознака токсикозу – це нудота, особливо вранці. Нудить від усього – від їжі, від різкого запаху парфумерії або тютюну, будь-яка дрібниця може спровокувати приступ нудоти. І ранкова чашка чаю з печивом віддається «найкращому другові» в туалеті!  

Багато лікарів вважають, що причини токсикозу можуть бути фізіологічними і психологічними. Вагітність – це підвищене навантаження на жіночий організм. Плюс гормональна перебудова, яка приносить не тільки токсикоз, але і дратівливість, і сльозливість. Майбутня мама може розплакатися від жалісливої пісні або фільму – це нормально.  

На думку психологів жінку може настигнути «токсикоз» тоді, коли вона не зовсім готова до вагітності. Якщо вагітність незапланована і несподівана (а, частенько, так воно і буває) тіло починає чинити опір змінам всередині.  

І що робити? Ну, наприклад, можна просто чекати. Зазвичай, на 11-12 тижні вагітності токсикоз проходить сам по собі. Якщо ж це заважає вам жити, можна зробити наступне:  

– Завжди мати при собі гомеопатичні препарати від закоачування, і застосовувати їх при перших же ознаках насувається нудоти. До речі, активоване вугілля – зовсім не завдає шкоди, воно повністю виводиться і не всмоктується організмом.  

– Мати в домі будь-які цитрусові фрукти. Вчасно з’їдена часточка лимона частенько позбавляє від походів до раковини.  

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: