Як повірити в себе?

Ми з захопленням дивимося на впевнених у собі людей – вони успішні і, напевно, щасливі. Успішним людям живеться набагато простіше – на їх гордо розправлених плечах відмінно сидять дорогі костюми, вони їздять в чудових авто, а бізнес-партнери довіряють великі угоди. Порівнюючи себе з ними, багато хто гірко зітхає – куди нам до них, їм, напевно, це відмінна якість дісталося з молоком матері…

Однак психологи стверджують, що впевненість в собі можна розвинути в будь-якому віці. Хочете дізнатися, як це зробити?

Геть порівняння. Думка про те, що ви не схожі на інших, не дає вам спокою? Але ж ставши чиєїсь копією, ви перестанете бути оригіналом, а індивідуальність дорогого коштує, повірте.

Не критикуйте себе. Звичайно, у кожної людини є недоліки – хтось багато курить, хтось постійно спізнюється, тому що любить поспати. Не варто критикувати себе – створюючи негативне ставлення до своїх особливостей, ви руйнується свою гармонійність.

Забудьте про минулі помилки. Всі іноді помиляються, однак якщо ви зациклилися на власному почутті провини, ви просто не зможете рухатися далі. Краще зробіть висновки і постарайтеся не повторювати помилок.

Створіть потрібне оточення. Не секрет, що спілкуючись з людьми, ми мимоволі заражаємося їх енергією. Оточіть себе впевненими в собі, самодостатніми людьми і не дозволяйте нікому сумувати – песимізм не повинен знайти лазівки!

Займайтеся своєю улюбленою справою. Далеко не всім вдається зробити хобі відмінним джерелом заробітку, але навіть якщо гроші доводиться заробляти не на ньому, не закидайте те, що приносить вам задоволення. Адже задоволення – складова успіху.

Прислухайтеся до себе. Якими б непохитними не були б авторитети, не варто нехтувати власною думкою. Зрештою, саме вона робить вас унікальною особистістю.

Слідкуйте за мовою. Позбавтеся від слів-паразитів, навчіться говорити впевнено і твердо. Словом можна вбити, словом можна врятувати, словом можна полки за собою повести – пам’ятаєте, так?

Фіксуйте ваші досягнення. Ви не замислювалися, чому в голлівудських фільмах кабінети успішних людей буквально увішані дипломами? Відповідь проста – спогад про перемогу – відмінний стимул!

Навчіться вислуховувати похвали. Приймати компліменти, навіть заслужені – ціле мистецтво. Не варто бентежитися, відмахуватися або ігнорувати визнання своїх достоїнств. Навчіться чути їх серцем і не забувайте дякувати того, хто їх сказав.Н

Не будьте егоїстом. Якщо хтось звертається за допомогою і надати її в ваших силах, не відмахується. Благородним лицарям везе набагато частіше, ніж склочним скупердяям – це істина відома давно.

Навчіться радіти дрібницям. Не секрет, що навіть самий великий шлях починається з першого кроку. Дивиться в корінь і намагайтеся побачити тенденцію в деталях – так мислять великі стратеги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: