Як поводитися чоловікові під час пологів?

Навіть у «вільні 60-ті» минулого сторіччя чоловіків безперешкодно в пологовий зал не пускали. Сьогодні ж майбутні тати все частіше прагнуть бути присутніми при пологах. Колись їх просили про це жінки, сьогодні ж чоловіки проявляють ініціативу самі.

Не так давно в Чикаго жінка так хотіла, щоб чоловік був у настільки відповідальний момент поруч з нею, а не в коридорі, що коханий, щоб медики їх не розлучили, наручниками прикував себе до каталки, на якій дружину везли в пологовий зал. Тому ми вам проведемо короткий інструктаж для чоловіків щодо того, як необхідно себе вести, коли дружина народжує.

Продумайте все наперед

Ще до пологів ретельно продумайте свою участь при них. Як ви почуваєте себе, думаючи про це? Може, ваша партнерка хоче, щоб вас там не було або була якась інший близька людина? Дружина просто цього чекає або ви для себе хочете отримати новий досвід? Якщо ви в собі не дуже впевнені, обов’язково пройдіть курс з допологової підготовки. На таких заняттях “майбутні тати” діляться своїми емоціями і радять таку форму підготовки іншим татам.

Будьте готові відіграє ключову роль

На будь-якій стадії пологів ви можете зіграти ключову роль. І справа не тільки в тому, що поруч з чоловіком жінка відчуває себе впевненіше, а ще й в практичної ролі, яку може відіграти представник сильної половини людства. Приміром, ви заздалегідь можете навчитися робити спеціальний знеболюючий масаж. Спробуйте до пологів деякий час підтримати кохану в позі, в якій вона буде народжувати. Потім вам легше буде зорієнтуватися.

Уявіть особливий момент

Обов’язково уявіть в своїй уяві особливі моменти, які подарують вам пологи. Це і поява головки вашого малюка, і момент коли дружина вперше візьме його на руки, і момент коли це зробите ви. За обопільним бажанням вашому і лікаря, ви навіть можете перерізати пуповину. Якщо ви боїтеся побачити деякі пікантні неприємні моменти, лікар може вибрати в кімнаті місце для вас, з якого ви зможете споглядати процес не повністю, а частково. Не забудьте обговорити з дружиною те, як вона представляє процес і де вас в ньому бачить.

Не забувайте про підтримку

Головна ваше завдання – підтримувати дружини. Ваші слова підбадьорять її і надихнуть, однак не варто ображатися, якщо вона почне на вас кричати або навіть проклинати. А таке – далеко не рідкість.

Обумовивши з дружиною всі деталі заздалегідь, ви навіть можете виступити таким собі “перекладачем” між дружиною і лікарем, передаючи йому слова якщо сама вона цього зробити, не зможе. Морально підтримати кохану допоможе навіть банальний масаж спини або прохолодний напій.

От і всі поради, які потрібно знати майбутньому татові. Пам’ятайте, що народження дитини – один з найбільш пам’ятних моментів в житті як для мам, так і для тат.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: