Як позбавитися від запаху в морозилці!

Стійкий і неприємний запах в морозильній камері – це проблема, з якою рано чи пізно стикаються всі люди. Найчастіше причиною його виникнення є зіпсовані продукти харчування або ті продукти, які зберігаються без упаковки і мають свій природний неприємний аромат (цибуля, риба і так далі). Як же вирішити дану проблему?

Як легко позбутися неприємного запаху в морозилці

Щоб позбутися від запаху, в першу чергу необхідно викинути у відро для сміття зіпсовані продукти, розморозити морозильну камеру і прибрати все, що знаходиться в ній полиці і контейнери. Після цього кілька разів помити морозилку зсередини спочатку оцтовим розчином, а потім чистою водою. Коли запах зникне, стінки потрібно буде витерти на сухо, включити холодильник і дати попрацювати йому з порожньою камерою. Не забудьте промити всі полки і контейнери. 

Якщо в будинку немає оцту, зробіть інший розчин: в теплу воду додайте м’який миючий засіб і невелика кількість горілки.

Якщо генеральне прибирання не допомогла вирішити проблему, скористайтеся одним з нижченаведених методів:

1. Сода. У багатьох випадках позбутися неприємного запаху вдається за допомогою міцного розчину харчової соди, приготованого з розрахунку 2 ст. л на 1 л теплої води. Змочіть у цьому розчині ганчірку і ретельно протріть всі внутрішні поверхні. Коли морозильна камера висохне, поставте в неї на деякий час дві неглибокі тарілки з содою.

2. Нашатирний спирт. Вбити всі мікроби і позбутися від стійкого запаху можна за допомогою спирту, розведеного водою (1:1). Змочіть в цьому розчині ганчірку і ретельно протріть внутрішні стінки.

3. Кава або вугілля. Прибрати сильний неприємний запах можна за допомогою кавових зерен або активованого вугілля (краще використовувати деревне). Помістіть каву чи вугілля в морозильну камеру і залиште на кілька днів. Увага: потрібно, щоб морозилка при цьому працювала на невеликої потужності.

4. Цибуля або чорний хліб. Наріжте 2-3 цибулини кружечками завтовшки 2 мм і розкладіть по всіх полках. Замість цибулі можна використовувати чорний хліб. Щоб повністю позбутися від стійкого запаху, потрібно повторити дану процедуру 2-3 рази, після чого вимити стінки теплою водою, висушити і залишити на якийсь час провітрюватися. Запах також поглинають: гвоздика, базилік, селера, куркума, чебрець і рисові зерна.

5. Цитрусові. Любителям запаху лимона сподобається наступний метод: внутрішні стінки морозильної камери потрібно гарненько обробити лимонним соком, після чого покласти в неї на якийсь час лимонні дольки чи шкірку .

6. Покупні засоби. При бажанні ви можете придбати в магазині побутової хімії абсорбенти, які приклеюються в потрібному місці і ефективно поглинають запахи. Проконсультуйтеся з продавцем і виберіть найбільш підходящий засіб.

Щоб рідше повертатися до питання «Як позбутися запаху в морозилці?», Зберігайте продукти в герметичних упаковках, наприклад , в поліетиленових пакетах або невеликих пластикових контейнерах. Тоді запах не буде поширюватися по всій морозильній камері, а інші продукти, відповідно, не будуть його поглинати.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: