Як позбавитися від запаху в термосі?

Якщо ми приїдемо додому після пікніка і забудемо про термос, в якому ще залишилася невелика кількість чаю або супу, в ньому може з’явитися неприємний запах. У деяких випадках усунути цей «аромат» не так просто, як може здатися на перший погляд, однак це можливо. Сьогодні ми розповімо, як позбутися запаху в термосі, а також дамо поради, які допоможуть запобігти його появі надалі.

Як усунути запах в термосі

Лимон. Кілька кружечків лимона покласти в термос, залити окропом і залишити хвилин на тридцять. Після закінчення зазначеного часу повторити дану процедуру ще два-три рази, після чого ретельно очистіть термос і залишити з відкритою кришкою до повного висихання.

Харчова сода. Вирішити проблему, яка розглядається можна таким чином : покласти в термос 3 ложки соди, залити окропом і залишити на всю ніч. Вранці вилити розчин і гарненько сполоснути термос холодною водою.

Куховарська сіль. Покласти в термос кілька столових ложок солі, залити окропом і залишити на 8-10 годин. Після закінчення часу сполоснути термос і залишити з відкритою кришкою до повного висихання.

Оцет і харчова сода. Добре вдається усунути неприємний запах наступним способом: насипати в термос 3 ст. л харчової соди і таку ж кількість столового оцту. Потім залити все тільки закипілої водою, струсити гарненько і залишити на одну годину. Після цього вилити з термоса розчин, очистити його і залишити з відкритою кришкою на свіжому повітрі.

Оцет. Якщо в будинку немає харчової соди, тоді спробуйте вирішити проблему за допомогою оцтового розчину, приготованого з розрахунку 1 чайн. л на склянку води. Залити приготовлений розчин у термос і залишити на 2 години. Періодично струшувати розчин, щоб добитися кращого результату. Після закінчення часу сполоснути термос холодною водою.

Рис. У деяких випадках вирішити проблему вдається за допомогою рису. Його необхідно покласти в термос (2-3 ст. л), залити окропом і гарненько струснути. Потім сполоснути термос гарячою водою і залишити сушитися.

Гірчиця. Кілька ложок порошку гірчиці залити водою і залишити на 8-10 годин. Після закінчення часу сполоснути термос і залишити з відкритою кришкою до повного висихання.

Поглиначі запахів. Усунути запах можна спробувати таким способом: в сухий термос покласти пакетик м’ятного чаю, шматочок чорного хліба і кілька подрібнених таблеток активованого вугілля. Залишити з відкритою кришкою на всю ніч, не заливаючи водою.

Щоб запобігти появі неприємного запаху, потрібно мити термос після кожного його використання, сушити в перевернутому вигляді і зберігати з нещільно закритою кришкою. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: