Як позбавиться від подряпин на машині?

Більшість автолюбителів душі не чають в своєму улюбленому залізному коні. Помітивши на корпусі свого автомобіля подряпину або відкол, сприймають це невелике ушкодження з почуттям величезного розпачу. Подібні неприємності неминучі в процесі експлуатації автомобіля. Це трапляється по причин, що і летять з-під коліс різні камінчики, впливу навколишнього середовища,неякісної мийки, а в окремих випадках – дії хуліганів.

 
Якою б якісною не була фарба, вона з часом тьмяніє, старіє, втрачає свою початкову міцність. З цими неприємностями можна і потрібно боротися, але слід знати яким чином.
 
Питання як позбавитися від подряпин на кузові, хвилює більшість автоаматорів, але багатьом не відомі правильні сучасні косметичні процедури і вони продовжують знущатися над своєю машиною, використовуючи дідівські способи.
 
Якщо на кузові є майже непомітні подряпини, їх можна зафарбувати неабразивною поліролью. Дія цього матеріалу – очищення дрібних тріщин від бруду й окису металу і заповнення їх поліролью.
 
Якщо подряпини помітні неозброєним оком, слід застосувати спеціальний олівець або квітковий віск,підібрані під колір фарби авто і заповнити тріщини. Після цього використовуйте поліроль. Повторюйте цю процедуру після певної кількості мийок.
 
Якщо кузов покритий павутиною дрібних подряпин, що не відчуваються шкірою, використовуйте малоабразивну поліроль «анти ризик» – це додасть машині чудовий блиск і запобіжить серйознішим наслідки. З такою ж метою можна використовувати засіб «Антіцарапин»,він також усуває вади в фарбуванні.
 
У разі серйозних пошкоджень лакофарбового покриття авто, застосуєте укріплену фарбу, поєднуючи її з безбарвним лаком. Нанесіть тонким пензликом на ушкоджену поверхню фарбу потрібного кольору, потім, поверх шару фарби, нанесіть прозорий лак. Подряпані місця стануть глянцевими і гладкими. Даний спосіб можна використовувати для маскування відколів і великих подряпин.
 
Якщо подряпина на кузові машини достатньо глибока, але не дійшла до грунтовки, радимо використовувати наступний спосіб. Почніть з крупно-абразивної поліролі. Але не забувайте, що подібний матеріал може швидко стерти фарбу, отже використовуйте її тільки для підчистки гострих місць на подряпинах. Потім візьміть мало-абразивну поліроль і затріть її за допомогою м’якої тканини. І на завершальному етапі використовуйте воскову поліроль – вона захистить оброблене місце і додасть блиск фарбі. Але будьте обережні на першому етапі обробки, щоб подряпина на кузові не зробилася ширше і глибше.
 
Для обробки «ран» своєї машини використовуйте косметичні засоби і тканини, придбані в спеціалізованих магазинах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: