Як позбутися головного болю?

Якщо ви відчуваєте себе розбитими, а голову як обручем здавлює біль, можливо, ви страждаєте від головного болю м’язової напруги. Спробуйте засоби, які можуть принести полегшення.
 
Що робити, якщо раптом розболілася голова
 
Насамперед, розслабитися. Тривала напруга м’язів може викликати головний біль. Спробуйте покласти теплий або холодний компрес на задню поверхню шиї. Попрацюйте з диханням: вдих на п’ять рахунків, видих на вісім – це допоможе вийти з напруженого стану.
 
Заварити трав’яний чай. Чай, приготований з рівних частин липового цвіту, ромашки і лимонної м’яти, допоможе заспокоїти нервову систему.
 
Застосувати точковий масаж. Ніжно стисніть точку між вашим великим і вказівним пальцем і масажуйте протягом 10 хвилин, надаючи м’який натиск. Цей прийом допомагає послабити всі типи головного болю.

Профілактика головного болю

Працюйте з розумом. Сидячи за комп’ютером, забезпечте положення монітора на рівні ваших очей. Якщо ви протягом тривалого часу диветись вниз або вгору, ваша шия і плечі напружені, що може спровокувати головний біль.

Не забувайте пити воду. Не менш 6 склянок щодня. Зневоднення викликає напругу і може стати причиною головного болю. Вживання кави (кофеїну) слід обмежити.

Робіть гімнастику. Регулярні вправи, спорт і навіть звичайні піші прогулянки покращують кровообіг і підвищують виробництво бета- ендорфінів , які виробляє наш організм для захисту від стресу.

Якщо головний біль стала хронічною

  1. Порадьтеся з лікарем. Якщо голова болить 15 днів на місяць, пора звернутися до фахівця, який визначить причину болю. Вона може бути викликана, в тому числі, алергією або неправильної дієтою.
  2. Звертайте увагу на те, чим ви харчуєтеся. Продукти, що містять тирамін (є в червоному вині, пиві, авокадо, горіхах, насінні, шоколаді) і дубильні речовини (чай, кава, ожина), можуть викликати проблеми. Ведіть щоденник харчування, щоб допомогти собі побачити продукти, які вносять свій внесок у вашу головний біль.
  3. Спробуйте харчові добавки. Можливо, ви відчуваєте брак корисних мікроелементів. У цьому випадку може допомогти прийом магнію і коензиму Q10.

Спробуйте також природні протизапальні спеції, такі як імбир, який здатний пригнічувати головний біль.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: