Не секрет, що з настанням теплої погоди надзвичайно активізуються різні комахи. Все частіше доводиться перейматися питанням про те, як позбавитися від мурашок, як вивести мурах.. Тому пропоновану добірку способів позбавлення від мурашиної напасті, дозвольте розпочати з більш щадних, а закінчити менш гуманними рецептами.

 
Існує чимало запахів, що відлякують мурах і роблять їх знаходження поруч з джерелами цих запахів нестерпним. Зіпсований лимон, помідорне бадилля,гвоздика, аніс, копчений оселедець, листя бузини, дикої м’яти, полину, петрушки- будь-який з цих запахів не додасть мурашкам комфорту і стане причиною їх масової еміграції.
 
Мурашині доріжки можна протирати часточкою часнику. Краї посуду і пакети із солодощами змазують соняшниковою олією – його запах також не подобається мурахам.
 
Є ще один випробуваний спосіб, як позбутися мурах – для виведення домашніх мурашок принести додому з лісу справжніх лісових мурашок, які підуть самі й відведуть за собою своїх домашніх колег. Результат перевершить всі ваші очікування.
 
Стовбур дерева або ніжку стола можна обмотати фольгою у вигляді спідниці – мурашки не зможуть перебратися через її тонкий край. Замість фольги можна намотати липку стрічку для мух, липкою стороною назовні.
 
Якщо розвести в банку з водою цукор або мед і поставити її поблизу місць проживання мурах, вони самі зберуться в банку – залишиться тільки вилити її в туалет.
 
Мурашники можна посипати золою,змішаної з подрібненою дерев’яною корою, сажею і вапном, а також перекопати гнізда.
 
Для знищення мурашок використовуються бура або борна кислота:
 
1) Місця проживання мурах посипають рівною кількістю бури або борної кислоти і цукрового піску, розтертих у ступці.
 
2) Можна розкласти таку суміш: 2столові ложки м’ясного фаршу і пів чайної ложки меленої бури.
 
3) У місцях проживання та на стежках ставлять блюдця з рідкої приманкою – 5 г бури або борної кислоти, 50 г цукру, варення або меду і50 мл води; в цей розчин додають половину чайної ложки меду або варення.
 
Отруєними розчинами і сумішами слід користуватися протягом місяця і стежити, щоб вони були недоступні дітям і домашнім тваринам, а по завершенні заходів ретельно вимити поверхні, щоб уникнути отруєння тварин залишками речовин, рознесених мурахами.
 
Що стосується готових хімічних препаратів (Дихлофос і т.п.),для виведення мурах більше підходять ті, що призначені для клопів, а не тарганів. При їх застосуванні також не забувайте про заходи обережності.Намагайтеся використовувати отруйні речовини для боротьби з комахами тільки якдо останнього засобу, бо ми самі і наші діти також схильні до їх пагубному впливу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.