Як позбутися неприємного запаху з рота?

Слідкуйте за станом своїх зубів
 
Ваша і перша і найлегша лінія оборони, це хороший догляд за порожниною рота. Карієс, зубне руйнування і захворювання ясен – основні причини неприємного запаху з рота. Чистіть зуби двічі на день і користуйтеся зубною ниткою принаймні один раз на день, щоб видалити зубний наліт і бактерії, які накопичуються на зубах і під лінією ясен. І обов’язково відвідуйте стоматолога двічі на рік для перевірки і професійного чищення.
 
Чистіть свій язик
 
М’ясиста поверхню язика, це основний грунт для шкідливих бактерій і становить великий відсоток випадків неприємного запаху з рота, але більшість людей нехтують цією найважливішою областю під час чищення. Щоб видалити загрозливі скупчення регулярно чистіть язик стороною протилежною щетині зубної щітки. Робіть повторювані рухи від початку до кінця язика хоча б раз на день. Залежно від анатомії вашого язика – у деяких людей зустрічається багато канавок – Ви можете використовувати скребок для більш ефективної чистки. Зверніться до стоматолога для підбору кращого варіанту, заснованого на ваших потребах.
 
Уникайте цукру
 
М’ятні і жувальні гумки можуть допомогти замаскувати неприємний запах з рота, але якщо ви використовуєте їх солодкі види, бо вонт насправді тільки погіршує цю проблему. Бактерії у вашому роті починає ферментувати цукор, що призводить до дуже неприємного запаху з рота. Так що споживайте жувальні гумки що не містять цукру. А поки ви таких не знайшли, скорочуйте споживання цукру у вашому раціоні, це може бути довгий шлях для позбавлення від неприємного запаху з рота.
 
Зволожуйте свій рот
 
Ваша слина містить життєво важливі захисні ферменти, які допомагають вбивати шкідливі бактерії, так що сухість у роті може бути причиною неприємного запаху з рота. Зволожений стан допомагає стимулювати слинні залози і містити рот добре зволоженим. Якщо Ви випиваєте оптимальні 8 склянок води в день і ваш рот все ще сухий, вам слід відповісти на наступні питання:
 
Ви приймаєте будь-які ліки?
Сухість у роті часто є побічним засобом деяких ліків таких, як антигістамінні препарати для хронічної алергії, антидепресанти і заспокійливі, або таблетки від тиску. Запитайте у стоматолога яку він може порекомендувати вам рідина для полоскання рота і зубну пасту, призначену спеціально для сухості або слинні замінники, які допомагають змащувати тканини в роті і замінювати відсутню слину.
 
З ранку Ви встаєте з екстремально сухим ротом?
Це може бути ознакою того, що Ви дихаєте з відкритим ротом всю ніч через таку проблему як апное сну, поганий прикус або синусит. Проконсультуєтеся у лікаря. Усунення цих причин може швидко позбавити від неприємного запаху з рота.

Відмовтеся від хліба
 
Дієта з низьким вмістом вуглеводів і високим вмістом білка може бути причиною неприємного запаху з рота. Ключ таких дієт полягає в спалюванні жиру, стан відомий як кетоз, коли ваш організм спалює накопичені жири для використання їх в якості палива замість відсутніх вуглеводів. Спалювання жиру виробляє речовини, хімічно звані кетонами, які накопичуються в організмі і звільняються через дихання. Оскільки це метаболічна проблема, що виникає в шлунку, а не в роті, лікування станеться тільки за зміну вашого раціону.
 
Візьміть чайну паузу
 
Вживання чаю може зробити більше, ніж заспокоїти душу. Чай так само може позбавити від неприємного запаху з рота. Дослідження Університету Іллінойсу в Чикаго, показує, що поліфеноли, хімічні компоненти знайдені в чорному і зеленому чаї, можуть перешкоджати зростанню бактерій, відповідальних за неприємний запах з рота, а так само розвитку бактерій виробляє з’єднання, що  погано пахнуть. Тому рекомендується пити чай не менше двох разів на день.
 
Вживайте спеції
 
Кардамон, солодка екзотична спеція, часто зустрічається в індійській кухні, як відомо, містять антибактеріальні властивості і  використовувалась століттями, як природний освіжувач дихання. Кардамон містить високі концентрації цинеолу, потужного антисептика, який вбиває бактерії і усуває неприємний запах з рота. Жуйте кілька насінин кардамону, як альтернативу м’яті і жувальним гумкам або спробуйте насіння кропу, ще одне відоме рослинне лікарських засобів, яке прибирає неприємний запах з рота.
 
Займіться своїм здоров’ям
 
Якщо Ви перепробували всі перераховані вище методи лікування, а від вашого дихання все ще обсипається фарба зі стін, то прийшов час, щоб звернутися до лікаря. Хронічний неприємний запах з рота може бути симптомом цілого ряду інших основних проблем зі здоров’ям, таких як діабет, тяжкі інфекції пазухи, розлади печінки або нирок.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: