Існують одиниці людей, які ніколи не відчували нападу печії. Якщо ці випадки поодинокі – особливо турбуватися не варто, але якщо напади турбують часто, варто звернутися до гастроентеролога, так як печія не є хворобою як такою, а лише свідчить про наявність проблем в шлунково-кишковому тракті.  

Відчувати печію людина починає через півгодини після їди. Необхідно постежити за своїм харчуванням для того, щоб визначити, які саме продукти викликають хворобливі відчуття.    

Якщо ви курите, любите гостре, солоне, смажене, після їжі вважаєте святою справою полежати на дивані з газеткою або книжкою – виникнення неприємних відчуттів ви собі забезпечите. Тому виконуємо прості дії і вчимося, як позбутися від печії в домашніх умовах:  

• Якщо кинути палити сили волі не вистачає – візьміть собі за правило не курити натщесерце.

• Відрегулюйте харчування. Виключіть з раціону гостре, солоне. Посидьте на дієті.

• Сходіть до лікаря. Варто постежити за своїм здоров’ям. Відновлювати нормальну роботу шлунково -кишкового тракту задоволення не з дешевих.

• Щоб зняти напад скористайтеся продуктами, що знаходяться у вас на кухні. Випийте пів склянки теплого молока. Добре знімають напад печії вівсяні пластівці. Просто пожуйте жменю сухих пластівців. Візьміть за правило використовувати імбир. Він здавна вважається прекрасним засобом від печії.

• Часто рекомендовану соду використовувати все-таки не варто. Виразка шлунка вам точно ні до чого!  

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.