Як позбутися печії?

Печія це досить поширене явище. Майже кожен з нас хоча б один раз, але відчував це неприємне відчуття. У когось вона буває зовсім рідко, а хтось страждає від печії майже постійно. Наші поради, як раз і будуть спрямовані тим, кого печія дуже часто мучить.

П’ять способів перемогти печію.   

Можна, звичайно, скористатися лікарськими препаратами, але ми постараємося обійтися народними методами боротьби з цією напастю.

Отже, перший варіант, це просто взяти невелику жменьку зерен ячменю, промити їх і пожувати небагато. Досить буде двох або трьох хвилин. При жуванні зерен ячменю, слину обов’язково потрібно ковтати.

Інший варіант це попередньо потовчені в ступці ядра волоського горіха. Цей смачний склад потрібно приймати при появі печії, всього одну столову ложку.

Ще один метод, це взяти картоплину, почистити її і потерти на тертці. Потім з отриманої картопляної кашки віджати сік, і три рази на день пити цей картопляний сік, робити це по одній столовій ложці. Але при кожному прийомі, сік обов’язково повинен бути свіжовичавлений! Лише в цьому випадку у нього буде лікувальний ефект.

Можете пити мінеральну воду. Мінералку краще пити ту, що розлита в скляні пляшки і є справжньою мінеральною водою.

І останній варіант це приготувати настій дягеля. Для цього Вам потрібно корінь, сухе листя та насіння дягелю взяти в рівних частинах і гарненько розмолоти їх в порошок. Отриманий таким чином порошок (достатньо однієї щіпки) потрібно залити окропом – одним стаканом. Стакан накрити і настоювати хвилин двадцять. Потім весь вміст склянки випивається за три прийоми.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: