Звичайно, немає нічого приємного в такому явищі як перегар, ні для його тимчасового джерела, ні для оточуючих людей. А в сучасному ритмі життя часто доводиться перебувати в суспільстві після вдалого свята, тому актуальним залишається питання – як позбутися перегару?

 
Найпростіший і надійний спосіб – не вживати спиртного, але ж традиційно «випити за здоров’я молодих» або інші тости просто не залишають учасникам святкування вибору, відмова ж від запропонованого частування може викликати образу господарів.
 
Ось кілька перевірених народних способів як позбутися перегару.
 
Жуйки і льодяники дають лише тимчасовий результат, а часто і зовсім приносять зворотний бажаному ефект. Тому не зловживайте такими методами. Набагато дієвіше буде пожувати мускатний горіх, це безпрограшний варіант. Тільки не завжди можна знайти під рукою цей засіб.
 
Для дачників і любителів городу взагалі не повинно бути проблеми – як позбутися перегару, адже їм простіше простого роздобути петрушку, кріп або іншу ароматну приправу, вирощену на власній ділянці. Невеликий пучок свіжої зелені слід пожувати деякий час, як жуйку. При необхідності – повторити процедуру кілька разів. Зазвичай результат не змушує себе чекати, і оточуючі вас люди навіть не здогадаються, що напередодні ви брали участь у святі.
Також, дуже дієвий метод – точно так само пожувати лавровий лист, він – то точно володіє сильним ароматом, здатним перебити або зовсім нейтралізувати запах перегару.
 
А взагалі, для того щоб така проблема – як позбутися перегару, більше не тривожила вас, навіть якщо ви не так давно вживали алкоголь, можна застосувати фізичні вправи, якщо на це є час. Справа в тому, що при фізичних навантаженнях з організму з потом виводяться всі токсини, що знаходяться в ньому, одним з яких і є алкоголь. Тому, якщо завтра у вас важливий день, і запах перегару заважатиме втіленню планів, зробіть декілька фізичних вправ і прийміть душ перед сном. Це не тільки допоможе уникнути неприємних ситуацій, але й оздоровить організм в цілому.
 
Можна сказати, що останній спосіб, хоч і не найпростіший, зате найдієвіший і корисний з усіх відомих людству.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.