Як позбутися рубців в домашніх умовах?

Існує маса професійних способів позбавлення від рубців, починаючи від професійних косметичних процедур і закінчуючи лазерною терапією. Але існують і не менш ефективні народні засоби. Ми підготували кілька дієвих засобів, які допоможуть Вам позбутися від ненависних рубців в домашніх умовах.  

Сік алое

За допомогою соку алое можна лікувати безліч шкірних ушкоджень, в тому числі і рубці. Досить щодня наносити сік алое на рубець двічі в день до повного загоєння.

Помічено, що якщо нанести даний засіб відразу після ушкодження, то рубця не залишиться зовсім.  

Масло чайного дерева

Застосування таке ж просте, як і з соком алое. Потрібно 2 рази за день наносити олію на пошкоджену ділянку. Завдяки репаративну та антисептичну властивостям масла рубець зникне без сліду.  

Харчова сода

Сода розмішується з водою до набуття пастоподібної консистенції. Після цього робиться компрес, який накладається на рубець 4 рази на добу.

Сода буде відшліфовувати мертві клітини шкіри до повного загоєння рубця.  

Масло лаванди

Омолоджуючі властивості масла лаванди прекрасно розгладжують поверхню шкіри, пошкоджену келоїдних рубців. Це масло втирають в рубець і шкіру навколо нього.

Чим частіше втирати олію, тим більш вираженим буде ефект. Головне – не робити перерви в днях нанесення, тому що це може уповільнити процес загоєння.  

Зверніть увагу, що описані методи хороші для позбавлення від недавніх і невеликих рубців. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: