Як позбутися стресу? Як бортися з стресом?

У наш швидкий інформаційний вік не знайдеться жодної людини, яка не побував хоча б один раз у житті в стресовій ситуації. Уникнути цього неприємного стану можна, якщо дотримуватися антистресової поведінки.

Як позбутися стресу?

Один мудрець на запитання, як стати спокійним, відповів: «Треба приймати те, що ти не в силах змінити. Вміти міняти те, що ти можеш змінити. І, головне, відрізняти одне від іншого».

Крок перший: відпустити минуле

Часто люди переживають з приводу ситуацій, які вже минули, на які вони вже не зможуть вплинути. Прокручуючи постійно в голові минуле, людина шкодує про те, що трапилося, тримаючи себе в стані хронічного стресу. Здоров’я не витримує навантаження, з’являються головні болі, серцеві спазми, страждає шлунок і кишечник.

Але минуле незмінне, нікому не дано його переробити. Треба з вдячністю винести потрібні уроки і уявити, як двері в минуле закривається, і всі неприємності залишаються позаду. Така психологічно правильна поведінка відновлює душевне і фізичне здоров’я.

Крок другий: прощення

Антистресова поведінка включає в себе доброзичливість і до себе, і до інших людей. Почуття провини може накопичуватися з року в рік і тиснути на людину, викликаючи напругу і невдоволення життям. Щоб не допускати таких стресів, треба пробачити себе. Кожна людина може помилятися, важливо зробити правильний висновок. Прощайте себе і приймайте навколишній світ без осуду і роздратування. Адже змінити власний світогляд нелегко, а змінити вчинки неприємного сусіда чи характер начальника просто неможливо!

Ніколи не ображайтеся на життя, пам’ятайте, що є люди, у яких все набагато гірше. Намагайтеся знаходити в кожній ситуації і позитивні моменти. Адже не можна з точністю сказати, що те, що трапилося погіршить життя.

Крок третій: усвідомити цінність того, що відбувається

Я пам’ятаю клієнтку, що зі сльозами розповідає мені про звільнення з роботи. Вона перебувала в стані стресу і була впевнена, що той день, коли її звільнили, був самим нещасливим в її житті. Минуло півроку, і все кардинально змінилося. Жінка знайшла іншу роботу і раділа не тільки доброзичливого колективу, а й солідній надбавці до зарплати. Ось так ситуація, яка здавалася негативною, обернулася позитивною стороною.

Також буває і у відносинах. Прагнення отримати в дружини тільки цього чоловіка або тільки цю жінку, далеко не завжди приводить до щасливого життя. Багато випадків, коли люди шкодують про свій вибір. Вони домагаються партнера за будь-яку ціну, потім страждають і шкодують, що доля, ще раніше не розвела їх. Тому, якщо сталося щось неприємне і ви не можете це змінити, прийміть це і скажіть: «У мене все буде чудово!».

Крок четвертий: налаштуйте своє тіло на щасливе життя

Не забувайте про фізичні вправи. Затискачі в тілі – це емоції, які вчасно не знайшли виходу. Навіть звичайна 20-хвилинна зарядка здатна зняти деякі з цих затискачів, вивільнити енергію і зменшити ймовірність розвитку стресу.

Сприятливо спілкування з водою. Це може бути басейн, лазня, купання у водоймі, поїздка на море і різні водні процедури. Вода запобігає стрес і знімає втому.

Коли у нас все добре, ми посміхаємося. Якщо є проблеми, але ми «одягаємо» на себе посмішку, організм автоматично починає налаштовуватися на позитивний лад. Щоранку вставайте з посмішкою і позитивними словами налаштовуйте себе на вдалий день. Пошліть любов Всесвіту і скажіть, що навколишній світ теж вас любить. Позитивне ставлення до світу обов’язково повернеться до вас приємними і несподіваними сюрпризами!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: