Як позбутися від цвілі?

Пліснява або цвіль знайома практично кожному з нас. Вони поширені в природі повсюдно і як правило починають з’являтися в теплих і вологих місцях або на поживних середовищах. Звичайно, існує і «хороші» цвілеві грибки, наприклад, ті, що використовуються для виробництва лимонної кислоти, ті, які беруть участь у дозріванні вин або сиру.
 
Однак цвіль цвілі різнь і деякі види можуть викликати дуже серйозні хронічні захворювання організму людини. До таких хвороб відносяться аспергільоз і оніхомікоз. Для того, щоб позбутися від цвілі в будинку або квартирі насамперед варто знайти причину підвищеної вологості у квартирі. Цілком можливо, що для цього доведеться закласти шви на зовнішній стороні будинку і перевірити як працює вентиляція.
 
Після цього необхідно ретельно просушити заражені стіни. Це допоможе зупинити поширення цвілі. Перш, ніж приступити до знищення цвілі, варто видалити з ураженою стіни весь оздоблювальний матеріал, а це і шпалери, і штукатурка. Тобто доведеться очистити стіну аж до бетону або цегли. Якщо цього не зробити, то через деякий час цвіль повернеться знову. 
 

Наступний етап – це використання господарського мила. За допомогою досить концентрованого розчину цього засобу варто обробити кожен уражений сантиметр стін. Після цього в будівельному магазині варто купити спеціальний засіб, який має протимікробну і протигрибковий ефект. Перед застосуванням варто прочитати інструкцію, в якій обов’язково має бути позначено, що даний засіб призначено для обробки стін всередині будинку. До того ж це речовина повинна не тільки видаляти саму цвіль, але і перешкоджати її подальшому розвитку.
 
Після того, як стіни будуть оброблені, надалі варто використовувати тільки ті матеріали, які називаються «дихаючими». Крім них можна використовувати і грунтовки і фарби, які володіють спеціальною антибактеріальною дією. А ось модні на сьогоднішній день вінілові шпалери краще не клеїти на стіни кімнати, в якій була цвіль.
 
Дуже багато хто любить заставляти кути в кімнаті з наявністю плісняви меблями. Робити це в жодному разі не можна. Між диваном, комодом або шафою і стіною обов’язково повинен залишатися вільний простір для того, щоб циркулювало повітря. Ну, і звичайно варто частіше провітрювати приміщення, особливо якщо в ньому встановлені пластикові вікна.
 
Можна скористатися і перевіреним бабусиним способом. Для цього необхідно придбати мідний купорос і розвести 100 грам цього засобу в 10 літрах води. Після цього ним необхідно вимити стіни. Однак такий розчин може додати стінам злегка блакитний відтінок. Замість мідного купоросу можна використовувати відбілювач або хлорку.
 
Може статися так, що перемогти підступну цвіль з першого разу не вийде. Але зневірятися не варто, а необхідно зрозуміти, що саме ви робите не так і на своєму досвіді виправляти допущені помилки. І тоді перемога точно буде за вами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: