Як позбутися від гикавки?

Всім відомий спосіб – це, напевно, фраза, згідно з якою гикавка повинна перейти до води, до корови, до дівчини чорнобрової, а потім вже куди хоче хай і йде. Ви зрозуміли, про яку приказку йдеться? Деякі радять налякати гикаючу людини, але в цьому порада, швидше, більше шкоди, ніж користі, адже існує ризик того, що до гикавки ви ще додасте і заїкання.
 
Хтось намагається придушити гикавку вольовим зусиллям, цього теж не варто робити, адже здійснити силу волі над гикавкою своєю свідомістю ми не можемо, а значить, не зможемо і придушити вольовим рішенням перестати гикати. Сенс полягає в тому, щоб « обдурити» гикавку, збити її з усталеного ритму. Найпростіше вилікувати гикавку, натиснувши пальцем на корінь язика, рух нагадує ті, які ми робимо, якщо нам необхідно викликати блювотний спазм. Спазм діафрагми буде усунутий стравохідним спазмом.
 
Візьміть великий кухоль не надто прохолодної води і випийте її не поспішаючи, роблячи якомога більш дрібні ковтків. Багатьом допомагає спосіб, якщо пити воду нахиливши тулуб, тільки не звичним способом, а через задню стінку склянки.
 
Можна з’їсти або випити трохи чогось надто кислого або з гіркуватим присмаком, можна потримати в роті шматочок лимона, комусь допомагає чайна ложка оцту, розведеного у воді. Можна спробувати обсипати язик цукровим піском, який потім потрібно буде проковтнути.

Моя бабуся рекомендувала дуже дивний спосіб, який, тим не менш, відмінно допомагав усім членам сім’ї позбутися гикавки. Вона розмішувала чайну ложку цукрового піску в 3 столових ложках пива, звичайно, випити цей «кулінарний шедевр» було не так-то просто, але якщо мучить гикавка, то самі знаєте, на що тільки не погодишся, щоб вона якомога швидше пройшла. 
 
Якщо у вас є в морозилці лід, спробуйте цей спосіб: лід дрібно поколіть і з’їжте.
 
Візьміть язик великим і вказівним пальцем і злегка смикніть його вниз. Зробіть це рух кілька разів.
 
У лікарів є улюблене перевірений засіб від гикавки, вони укладають грошове парі, кажуть, що цей спосіб допомагає всім без винятку. Сам я цей метод ще жодного разу не пробував, але, думаю, що міфи про його ефективності не перебільшені, як тільки людина починає гикати, потрібно дістати гроші і покласти їх на стіл. Потім запропонуйте людині банальне парі з вами, скажіть, що вже через хвилину у нього гикнути більше не вийде. Лікарі кажуть, що гикавка проходить ну просто блискавично.
 
Може допомогти від гикавки нестандартний спосіб випити склянку води. Налийте воду в стакан і пийте повертаючи його при цьому навколо своєї осі, не має значення, за годинниковою стрілкою ви це робите чи ні, багато хто використовує тільки цей спосіб, знаходячи його досить ефективним.
 
Щоб гикавка закінчилася швидше, необхідно підвищити вміст вуглекислого газу в крові. Для цього способу позбавлення від гикавки вам знадобиться звичайний пакет з паперу, зробіть кілька розмірених вдихів, а потім затримайте дихання, видих зробіть у паперовий пакет, а коли прийде час зробити вдих, вдихніть також і з цього ж пакета.
 
Дехтоі при перших ознаках гикавки починають качати прес і віджиматися доти, поки гикавка саме по собі не припиниться. Але врахуйте, що не для всіх цей спосіб стане однаково ефективним. 
 
Хотілося б навести приклад, занесений до Книги Гінесса, якийсь Чарльз Осборн, проживає в штаті Айові почав гикати в 1922 році. Зауважте, не припиняючи гикати, він продовжував вести звичайний спосіб життя, встиг пару раз одружитися і виховати вісім (8!) Дітей! Що він тільки не робив, повернутися до нормального життя йому вдалося тільки в 1990 році, ясна річ, що це одиничний випадок, але конкретно тут віджимання і хитання преса навряд чи допоможуть…
 
Можна спробувати і наступну вправу, закладені за спину кисті рук складіть в замок, намагайтеся розтягнути пальці, що перебувають у зчепленому стані, одночасно пийте воду, обов’язково холодну швидкими ковтками зі склянки, який знаходиться в руках іншої людини. Це дійсно одна з найефективніших вправ, завдяки їй ви дуже скоро забудете про гикавку. Коли руки знаходяться в такому становищі, діафрагма розслаблюється і вода швидкими ковтками стискає її знову. Ці дві дії відбуваються одночасно і припиняють рух діафрагми, яка і викликають гикавку.
 
Якщо ви все перепробували і нічого від гикавки так і не позбавило, спробуйте наступний рецепт. Візьміть звичайну гірчицю, 1 столову ложку і влийте в неї крапельку столового оцту, перемішайте і змастіть цією маззю язик, але не весь, а тільки його третину. Потримайте секунд 5 і прополощіть рот водою кімнатної температури.
 
Є ще такий незвичайний спосіб забути про гикавку, який прийшов до нас з Техасу. Нічого ковтати не потрібно і фізичні вправи, написані вище, не знадобляться, просто зав’яжіть червону нитку на переніссі навколо голови. Навіть не знаю, на чому грунтується такий ефект, швидше за все, на тому, що ви концентруєтеся на нитці, забуваючи про гикавку.
 
Всі ми звикли вважати гикавку якимось несерйозним явищем, яке насправді може говорити про наявність у вас серйозного захворювання.
 
Якщо гикавку неможливо припинити близько години і вона несе вам дискомфорт частіше одного разу на добу, обов’язково зверніться до лікаря, який виявить причину гикавки і призначить відповідне лікування.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: