Як позбутися від гикавки? Народні засоби проти гикавки.

У цій статті ми розберемося що таке гикавка і як швидко її знешкодити в домашніх умовах. Гикавка звичайно нешкідлива але і не приємна, дуже часта гикавка є признаком запалення легенів. Людина які хворіє синдромом Г. Бергманна – теж часто страждає гикавкою. Також гикавка з’являється у курців, у людей з алкоголічним отруєннями, захворюваннями печінки і т.п.
 
Отже як вилікувати гикавку, адже від гикавки ніхто не застрахований, давайте з’ясуємо які є народні засоби від гикавки. Найпростіше вилікувати гикавку ви можете натиснувши пальцем на корінь свого язика, тим самим, ніби викликати блювоту. Спазм вашого стравоходу зможе усунути спазми вашої діафрагми. Можете, звичайно, випити великий кухоль води невеликими ковтками. Також доведено що в багатьох випадках допомагає, якщо людина п’є воду через задню стінку склянки, нахиливши свій тулуб під кутом в 90 градусів. Деякі люди ковтають трохи чогось дуже кислого ну або, наприклад гіркого. Також, можна взяти чайну ложку розведеного оцту. Або посмокчіть маленький шматочок скибочки лимона.

Можна спробувати, ще посипати собі на язик звичайний цукровий пісок і проковтнути його. Ну, ще можете розчинити одну чайну ложку цукру і дві столові ложки пива і все це випити.
 
Деякі лікарі стверджують, що якщо ви укладете парі на гроші з людиною, яка гикає, скажете йому що більше він не гикнеться то гикавка у нього проходить моментально. Багатьом людям допомагає такий спосіб, вони беруть склянку з водою і починають пити, але при цьому вони повертають стакан навколо своєї осі. Віджимайтеся або качайте свій прес доти, поки ваша гикавка не пройде. Ще такий спосіб закладіть свої руки за спину і зчепіть їх в міцний замок, і, намагаєтеся достовірніше розтягнути його, пийте холодну воду дуже швидкими ковтками зі склянки, стакан повинен тримати інша людина. Так ваша гикавка дуже швидко моментально проходить.
 
Пам’ятайте, не всім, але деяким людям від гикавки допомагає смоктання цукерок-льодяників або поїдання лимонов.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: