Як позбутися від неприємних запахів в автомобілі?

Деяким автомобільним запахам варто приділяти увагу, так як вони можуть вказувати на механічні проблеми. На щастя, якщо запах в автомобілі просто неприємний, це легко виправити.

Є багато різних речей, які можуть викликати неприємні запахи. Ваш автомобіль може пахнути газом, тухлими яйцями або чимось іншим.  Якщо запах виходить від двигуна, то Вам потрібно виправити те, що викликає його. Якщо Ви пролили, або упустили щось в салоні, існують спеціальні поради, які допоможуть Вам.

1) Пилосос. Більшість запасів, як правило, вбираються в тканину в інтер’єрі. Багаторазове прибирання пилососом може усунути ці запахи. Використовуйте спеціальну насадку для оббивки. Ви повинні почистити кожен куточок, бо запахи можуть ховатися в самих маленьких місцях. Якщо Ви думаєте, що пилососа буде недостатньо, то багато людей вважають, що очищення парою зробить свою справу.

2) Освіжувач повітря. Сигаретний дим може змусити пахнути автомобіль особливо неприємно. Дим може потрапити куди завгодно, у тому числі в систему повітропроводів для грубки або кондиціонера. Вам необхідно відкрити капот і розпорошити освіжувач повітря через впускний клапан, щоб позбутися від усього диму в системі. Дим дуже агресивний, і Вам потрібно докласти більше зусиль, ніж просто почистити оббивку.

3) Харчова сода. Харчова сода дуже добре видаляє неприємні запахи. Якщо трапилось так, що Ви щось пролили в салоні автомобіля, посипте це місце харчовою содою і залиште так на кілька годин. Сода легко поглине запахи. Після декількох годин зберіть харчову соду пилососом.

4) Деревне вугілля. Ще один засіб, який добре поглинає неприємні запахи є деревне вугілля. Воно використовується в багатьох повітряних і водних фільтрах. Візьміть шматок деревного вугілля , залиште його в машині на кілька днів , і Ви скоро побачите , що запахи пішли , тому що вони чудово всмоктуються деревним вугіллям.

5) Природний ароматизатор. Виберіть улюблений аромат і займіться маскуванням неприємних запасів. Ви можете взти ваніль на ватяні кульки і залишити їх у машині. Якщо Вам подобається запах кави, то зберігайте банку з меленою кавою в салоні. Незабаром автомобіль буде пахнути кавою, а не яким-небудь неприємним запахом. Багато людей також використовують екстракт м’яти або цитрусові масла. Все залежить від Ваших особистих переваг.

6) Спеціалізована чистка. Якщо Ви абсолютно не можете позбутися неприємного запаху, зверніться до професіоналів. Це більш дорогий варіант, але він повністю усуне причину Вашого невдоволення.

Використовуйте ці поради, і салон Вашого автомобіля завжди буде пахнути приємно.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: