Як позбутися від нежиті народними засобами? Як вилікувати нежить?

Навіть невелике переохолодження може спричинити за собою неприємні наслідки у вигляді застуди. Перше її прояв – це головний біль, загальне нездужання і нежить. Якщо почати лікування відразу після перших симптомів – можна значно зменшити термін одужання або зовсім запобігти хворобі.
 
Тому для профілактики простудних захворювань, питання – як позбутися від нежиті, стоїть на першому місці. Не варто нехтувати природними засобами – такими, як знезаражуюча дія цибулі. Крім того, що цей продукт необхідно регулярно приймати всередину з їжею, корисно також, при перших проявах нежиті «подихати» цибулею. Для цього цибулину ріжуть і нюхають, незважаючи на не надто приємний процес, таке лікування дає чудові результати в короткі терміни, знімаючи набряк і закладеність носа.
 
Якщо ж застуда вже почала прогресувати, зняти запалення буде не так просто, але цілком можливо за допомогою сухого тепла. Для цього зваріть два яйця, трохи остудіть, щоб не обпікало шкіру, і прикладіть до носових пазух з двох сторін і трохи покатайте. Таким чином, питання – як позбутися від нежиті, навіть запущеного не буде вас більше хвилювати.

Просто застосовуйте обидва способи по черзі з регулярною періодичністю, а необхідність в придбанні дорогих лікарських препаратів відпаде зовсім.
 
Якщо застуда і нежить встигли прийняти хронічні форми, то непоганою профілактикою буде дихальна гімнастика – вона добре прочищає носові пазухи, в тому числі і лобові, набряк яких найважче піддається лікуванню. Для того щоб провести сеанс дихальної гімнастики, закрийте праву ніздрю, вдихніть повітря лівої, різко і глибоко, видих виробляєте правою. Таким чином, відбувається вентиляція носових пазух, необхідна для тих, хто часто опиняється перед проблемою – як позбутися від нежиті, тим більше, хронічного.
 
Відмінний результат дає, також, промивання носа розчином солі та соди. Звичайно, потрібно їх зовсім небагато – на кінчику ложки того і іншого на склянку трохи підігрітої кип’яченої води. Гарненько розмішайте отриманий розчин і приступайте до промивання .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: