Як позбутися від облисіння?

Проблема облисіння в сучасному світі зростає з надзвичайною швидкістю. Особливо з нею стикаються представники сильної статі. Більше всіх залишитися лисими боятися жінки. Але головна проблема облисіння залишається все таки для чоловіків.

Сучасна медицина йде вперед, тому зараз дуже багато способів пропонують лікарі від облисіння. Найпопулярніший спосіб – це внутрішкірна насадка волосся. Цей метод досить популярний серед високо забезпечених людей. Так само, багато лікарів пропонують свої послуги проти облисіння.

Для самого початку фахівці радять звернутися до трихолога. І він відразу Вам призначить трихологічне обстеження. Головне, що в цьому обстеженні трихолог Вам ще й призначить обов’язкове відвідування ендокринолога, терапевта, дерматолога, а жінкам ще й додатково потрібно буде відвідати гінеколога. Але, на жаль всі ці відвідування і процедури не для кожної людини по кишені. До того ж, немає зовсім ні якої гарантії, що ці лікарі Вам хоч якось допоможуть.

Зазвичай, кожен лікар обов’язково знаходить якісь відхилення у Вашому організмі зі свого боку. Приміром, ендокринолог може Вам сказати, що у Вас збільшена щетовитка, або як мінімум її робота порушена. А дерматолог тим часів знайде іншу причину Вашого облисіння – це шкірний грибок, тобто зазвичай цей грибок називають лупою. А у жінок ще й гінеколог знайде щось додатково. Так що, дізнатися справжню причину Вашого облисіння буде майже не реально.

Таким чином, Ви можете до лікарів ходити доти, поки не витратите кругленьку суму за яку потім будете занадто жаліти.

Ефективні способи, які допоможуть Вам позбутися від облисіння:

1. Щоранку робіть масаж голови. Але головне густою щіткою. Для цього потрібно від 8 до 10 разів проводити нею від вуха до вуха. Плюс робити такий масаж і від чола в напрямку шиї. При регулярному масажі цей спосіб відмінно допомагає.

2. Як мінімум три рази на тиждень мийте голову у відварі з листя мати-й-мачухи і кропиви. Для цієї процедури візьміть жменю суміші, залийте її 2-ма літрами окропу і варіть 10 хвилин. Після цього залиште, щоб суміш охолола і процідіть.

3. Втирайте в шкіру голови мазь з бруньок чорної тополі. Курс лікування – один місяць.

4. Дуже ефективно так само допомагає репяховое масло. Воно всюди продається в аптеках. Втирайте цю олію в шкіру голови і обгорніть голову в щось тепле. І так протримаєтеся хоча б 40 хвилин. Після цього, помийте голову шампунем.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: