Неприємності з одягом трапляються у всіх. Зіпсовану річ можна легко відновити, але багато хто простоне знає, як це зробити. Поговоримо про те, як виводити різні плями на тканині:

 
Плями від бруду. Забруднене місце необхідно почистити мокрою щіткою і після цього промити теплою мильною водою. Для сильних плям можна використовувати оцтовий розчин, в який необхідно на деякий час опустити матерію. Плями на плащах також зручно виводити оцтом з використанням ватних тампонів. Речі, які не можна прати, необхідно протерти перекисом водню.
 
Плями від жиру. Старі плями від масляної фарби найкраще вимочувати в скипидарі. Зі свіжими відмінно справляється порошок крейди, який необхідно нанести на тканину, на пару годин. Засмальцьовані місця на комірці або інших місцях необхідно протерти ватним тампоном, змоченим в розчині солі (5 грам) і нашатирного спирту (25 грам).
 
Плями від молочних продуктів. Такі плями необхідно відразу змивати теплою водою, але ні в якому разі не окропом. Для білої тканини досить помістити річ в мильну воду і прополоскати. Для кольорової необхідно зробити суміш з 2-х столових ложок гліцерину, води в тій же кількості і кількох крапель нашатирного спирту. 
 
Плями від кави, чаю та шоколаду. Плями від чаю або кави легко виводити мокрою щіткою. Для світлих тканин в цьому випадку краще використовувати розігрітий гліцерин, який необхідно нанести на забруднене місце і змити теплою водою через 15-20 хвилин. Плями шоколаду можна протерти спиртом або солоною водою. Для старих плям краще використовувати перекис водню.
 
Плями від лаку. Такого роду забруднення на одязі можна вивести, використовуючи винний спирт або за допомогою суміші (1:1)ацетону і денатурату.
 
Плями від червоного вина. Пляма можна усунути за допомогою суміші гліцерину і яєчного жовтка, взятих в однаковій кількості. Після нанесення даного засобу, необхідно почекати кілька годин, а потім ретельно промити. Крім того, червоне вино можна вивести за допомогою марганцівки, яку через пару хвилин змивають перекисом водню.
 
Плями від білого вина. Для цих цілей підійде лід, яким необхідно протерти пляму. Або зробити суміш з однієї склянки води, чайної ложки соди та 5 грамів мила.
 
Плями від крові. Слід відмити холодною і замочити в мильній теплій воді. Старі плями краще виводити розчином чайної ложки нашатирного спирту до одній склянці води. Для цих цілей також підійде картопляний крохмаль,який необхідно замісити з холодною водою в коржик, нанести на пляму, зачекати поки висохне, струснути і випрати.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.