Як позбутися від ревнощів?

Кожній людині знайоме почуття ревнощів. Люди, що знаходяться у відносинах, намагаються контролювати свою другу половинку і часто пред’являють не обгрунтовані звинувачення або мучать себе підозрами. Звичайно ж, існують чоловіки і жінки, не схильні до ревнощів, але все-таки половина населення планети саме таким чином руйнує стосунки.

Вченими доведено, що ревнивці живуть менше, ніж спокійні в емоційному плані люди. Для того щоб не руйнувати сім’ю і не скандалити, необхідно боротися з ревнощами, оскільки саме вони займають друге місце серед причин, за якими трапляються сварки.

Визначаємо причину ревнощів

Для початку необхідно з’ясувати причину ревнощів. Такий психологічний стан може виникати через острах самотності. У багатьох випадках ревнощі є наслідком емоційної залежності, коли людина має занадто великий вплив на свою другу половинку і сильно прив’язує її до себе. Щоб відношення не зіпсувалися, не варто вірити словам сторонніх людей або копатися у власних думках. Необхідно, перш за все, полюбити себе. Адже невпевненість у власних силах, розумі і привабливості є найбільш сприятливим грунтом для розвитку ревнощів.

Багато хто починає відчувати подібні почуття з причини того, що самі здатні зраджувати. Таке поняття носить назву «проективні ревнощі». Людина, яка є невірною у шлюбі, завжди підозрює в цьому ж і свого партнера. У кожному разі, не потрібно бути егоїстом. Слід дивитися на все з розумінням і оцінювати життєві ситуації тверезо.

Боремося з ревнощами

1. Для початку необхідно зізнатися в тому, що почуття ревнощів присутнє і вже починає отруювати життя. Найбільше проблем у цьому плані може виникнути у чоловіків, але їм все одно потрібно навчитися оволодіти собою і визнавати власні помилки.

2. Слід визначити причини, що викликають почуття ревнощів. Після цього необхідно провести відверту розмову з партнером, в ході якого обговорити існуючу проблему і спробувати знайти з неї вихід.

3. Потрібно вчитися ставати на бік опонента. Не можна бути категоричним і сприймати ситуацію в багнети. Не варто робити поспішні висновки, краще почути пояснення і упевниться в істинності фактів. Варто запам’ятати, що неправильна поведінка може остаточно зіпсувати відносини.

4. Якщо присутні ревнощі до певного людині, з якою спілкується друга половинка, то потрібно проаналізувати ситуацію. Якщо у цієї персони є яскраво виражені риси, яких немає у вас, то слід змінюватися і розвивати себе.

5. Потрібно налаштовуватися на позитив. Щоб підвищити самооцінку обов’язково повторювати щоранку подібні фрази: «я чудовий / ва, вона / він кохає мене». Повторювати це потрібно щодня, стоячи перед дзеркалом. Вже через деякий час фраза втілиться в реальність.

Магія проти ревнощів

Існують і нетрадиційні способи позбавлення від ревнощів, одним з таких є магія. Здійснювати обряд необхідно в ніч коли молодий місяць. Слід взяти 2 свічки (одна з них зеленого кольору) , ніж, ароматичні палички і траву ісопу. Після цього необхідно огорнути кімнату ароматом запаленою палички, встати всередині уявного кола. На першій свічці вирізати власне ім’я, а на зеленій ім’я партнера, який схильний до ревнощів. Після цього потрібно підпалити гніт і сказати: «Я бажаю позбавити своє життя від ревнощів. Ця свічка є символом рівноваги людини. Друга половинка тепер не буде ревнувати».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: