Як позбутися від щурів?

Існує безліч способів – як позбутися щурів.Щури дуже розумні тварини. На доказ цьому проводили досвід. Насипають зерно біля входу в нірку. Три дні всі щури проходять повз як би не бачачи його. Через три дні один щур (добровільна жертва) підходить до зерна, наїдається і йде. Ще через три дні, решта бачачи, що все обійшлося, вже всією бандою починають поїдати цю купку зерна. Тому треба вибрати засіб який починає діяти приблизно на п’ятий день. Коли решта уже на третій день вже поїли,  от і кінець всієї колонії. Правда це отруєне зерно треба сипати в недоступному для птахів та інших тварин місці – в нірці, підвалі.

Щури – тварини сезонні. Тому щоб позбутися від щурів потрібно профілактично 2 рази на рік, навесні – початок квітня та восени – кінець жовтня, обов’язково розкладати приманку.  Але пам’ятайте, що пацюки – великі гризуни і приманки має бути багато – не менше 0,5 кг в різних місцях. Краще розкладати на папірець або картон – їдять краще, але є й спеціальні годівниці – 2-3 штуки цілком достатньо: і птиці не залізуть, і надовго – понад 6 років стоять.

Наступний спосіб – сухе зерно змішати з гіпсом або цементом, але місце повинне бути сухе, інакше цемент схопиться. Можна змішати алебастр і борошно в пропорції 1 до 1 і розставити поруч з щурячими ходами в ємності, а поруч поставити для них водичку, щоб запивали. Бажано, щоб домашні голодні тварини не з’їли цю мішанку – хіба мало, що може бути потім з шлунком. Просто, якщо норка відкрита, поставте ящик, щоб ваші домашні вихованці не змогли дістатися, а щур з норки вийшов і поїв. Ще змішують варене яйце з мідним купоросом.

Можна спробувати навколо нір золу розсипати. Щури не люблять «бруду» на ногах і йдуть.

Є один вірний, але довгий спосіб позбавлення від щурів. Роблять так: ловлять щурів в залізну бочку і коли в бочці залишиться один щур, то його випускають. Він сама ловить щурів і з’їдає їх.

Щоб позбутися від щурів в льосі, підвалі або підсобці, ефективний наступний способом: беремо шматок гуми, наприклад, від старої гумової камери, подпалюєм у відрі, прикриваємо кришкою, і вона потихеньку там собі коптить. Відро опускаємо в льох і закриваємо кришку льоху. Сажа залишається у відрі і на кришці, а запах по всьому підвалі! Потім жодного щура два роки немає! Льох через тижденьу провітрюємо. Через два роки процедуру в обов’язковому порядку повторюємо.

Спосіб позбавлення від щурів, схожий на попередній. Спосіб дуже простий: завести мотор від мотоблоки, на вихлопну трубу одягнути шланг і направити його в нору, а ту, з яких виходить дим, закрити землею. Після цього процесу покласти карбід в нори і готово. Запобіжні заходи: не здумайте перебувати в приміщенні і дихати цим чадним газом самі. Заходячи в приміщення, не дихайте або одягайте протигаз. Досить хоч трохи зітхнути і голова вже крутиться. Після запуску двигуна потрібно прикрити повітряну заслінку, щоб двигун сильніше димів.

Оскільки щури не люблять паленого запаху, зловіть щура, трохи підсмаліть його паяльною лампою, щоб від нього пахло смаленим, і відпустіть – він буде йти до своїх, і щурі зникнуть.

Восени навколо овочів в сховище покладіть колючки від будяків. Щури і миші їх обходять, тому що не можуть віддерти від шкірки.

Якщо є домашні вихованці – кішки і собаки, то ймовірність того, що отрута потрапить до них цілком можлива і летальний результат цілком можливий. Проте ще складніше ситуація якщо все відбувається на пташнику або тваринницькому господарстві. Тут з отрутами треба бути дуже обережним, тому що отрута може потрапити і на ваш стіл.

Якщо у вас пташник, то заведіть таксу, але виховувати її треба з раннього віку, щоб не чіпала птицю, а щур був як ласощі. Це порода дуже азартна і якщо її правильно привчити і виховати, то щурам складне життя на вашому господарстві гарантоване.Якщо у вас немає птиці та кролів, то тут трохи простіше. Є природні вороги у щурів: це тхір або єнотовидні собаки. Заведіть їжака, або кілька їжаків.

Ну і звичайно ж кращий спосіб – як позбутися пацюків – це перевірений старовинне засіб – кішки. Буває, що щурів вони не їдять, але із задоволенням полюють і душать. Сам запах кішки вже відлякує пацюків.

Кішка живе в середньому 15 років, так що Ви на цей період позбудетеся від усіх гризунів! Важливо тільки не помилитися з кішкою – вона повинна бути крисоловкою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 3
 1. тупенькій Юлі

  щурики переносять близько 20 хвороб половина яких смертельна для людей..

 2. Юля

  Що за жорстокість???

  1. Аноним

   У чому жорстокість??? У тому, що ці тварі жеруть усе підряд, ти не спиш тиждень, бо усе тарабанить, “шкрябається і гризеться”? Не потрапляли ви в такі ситуації. Повірте, уже через 2-3 дні ви були б готові їх руками давить

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: