Як позбутися від тарганів?

Таргани – всеїдні і дуже живучі істоти, вони викликають велику кількість інфекцій, і сусідство з ними вкрай небезпечне. На Землі існує близько чотирьох тисяч видів тарганів. Лише два з них мешкають в житлових будинках: чорні таргани, і найпоширеніший вид – руді таргани, в просторіччі прусаки. Таргани є переносниками безлічі небезпечних захворювань – дифтерії, черевного тифу,дизентерії та інших кишкових інфекцій, вони також можуть спровокувати бронхіальну астму та алергію.

 
Чи можна перемогти тарганів за допомогою підручних засобів? Є кілька поширених засобів боротьби з тарганами. Найдешевше – спеціальні олівці. Ними потрібно обвести місця частої появи тарганів – стіну і підлогу біля кухонної мийки та отворів вентиляції, простір біля плінтусів. Але олівці не знищує тарганів, а лише обмежує їх пересування. Основна перевага цього засобу – низька ціна, близько.
 
Також існують спеціальні пастки для тарганів – пластикові коробочки,усередині яких знаходиться гель-приманка. Ефект від пасток настає через 3-4 тижні застосування.
 
У магазинах можна знайти і безліч засобів в тюбиках:”професійний” гель від тарганів, “універсальний” гель від усіх домашніх комах. Експерти не рекомендують довіряти визначенням”універсальний”, оскільки кількість такого гелю, місця його нанесення і область застосування все ж повинен визначати фахівець.
 
Якщо домашні засоби не допомагають, на допомогу приходять професіонали-дезінсектори. Вони знищують тарганів за допомогою спеціального обладнання – це професійний пульверизатор, яким обробляється вся квартира.Виклик і обробка однокімнатної квартири коштують у середньому від 500 грн. з гарантією результату до двох років. На час роботи фахівців мешканцям і домашнім тваринам доведеться покинути квартиру. Обробка триває 1-1,5 години. Після цього в квартирі обов’язково потрібно зробити вологе прибирання, протерти обідній стіл та столові прибори.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: