Як позбутися від води у вусі?

Коли ви приймаєте душ або купаєтеся в басейні, вода може проникнути у вуха. Якщо не вжити жодних дій і дати воді залишитися у вусі тривалий час, то це може викликати інфекцію, чи ушкодження барабанної перетинки, що в свою чергу призводить до хворобливих відчуттів.
 
У цій статті ми розповімо Вам про декілька способів, які допоможуть Вам позбутися від води у вухах :
 
1. Необхідно набрати трохи води в піпетку, і повернувши голову постраждалим вухом вгору, закапати її у вухо. Далі почекайте пару секунд і різко поверніть голову, щоб закапане вухо було направлено вниз. Якщо вийшла не вся вода, то процедуру необхідно повторити кілька разів.
 
2. Приготуйте трохи суміші спирту й оцту (1:1) і закапайте кілька крапель у вухо. Через кілька хвилин суміш висушить воду у вусі.
 

3. Можна прилягти постраждалим вухом на подушку, і протягом декількох хвилин, під дією сили тяжіння, вода може сама вилитися з вуха.
 
4. Можна скористатися феном для волосся, включивши його на малу потужність, і висушити воду. Будьте обережні, не тримайте фен близько до тіла, інакше ви ризикуєте обпектися гарячим повітрям.
 
5. Якщо ви випробували всі можливі варіанти, але вода все одно залишається у вусі, можете проконсультуватися зі своїм лікарем.
 
Якщо ви відчуваєте сильний біль, або інфекція вже проникла у вухо, ні в якому разі не займайтеся самолікуванням і зверніться до лікаря .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: