Як позбутися від запаху часнику з рота?

Часник – це продукт, який робить багато страв набагато кориснішими і смачнішими, але його вживання часто доставляє нам серйозні незручності, а саме – неприємний яскраво виражений запах з рота, який змушує оточуючих триматися від нас на відстані. Це відбувається тому, що в часнику міститься велика кількість сірчистих сполук, що вступають у реакцію з бактеріями, що знаходяться в роті. Саме це і є причиною виникнення розглянутої проблеми.

Як усунути запах часнику з рота

Натуральне молоко. Хімічна речовина (аллил метил сульфід), яку випускає часник в процесі обміну речовин, жиророзчинне. Коли воно потрапляє в травний тракт разом з молоком , відразу ж розчиняється в його жирах і перестає випаровуватися. Тому, якщо ви любите їжу з часником, запивайте її натуральним жирним молоком.

Гаряче питво і петрушка. Після вживання їжі ретельно прополощіть рот теплою водою, потім випийте склянку гарячої кип’яченої води і протягом декількох хвилин пожуйте листя петрушки. Все це допоможе освіжити ваш подих. Якщо під рукою немає петрушки, візьміть імбир, кріп, кардамон, м’яту, базилік, лавровий лист або гвоздику.

Лимон. Щоб істотно послабити неприємний запах, досить відразу після прийому їжі з’їсти кілька шматочків лимона або випити свіжовичавлений лимонний сік.

Зелений або м’ятний чай. Відомо, що зелений чай багатий поліфенолами, які руйнують сірчані з’єднання і, відповідно, зменшують часниковий запах. Якщо не любите зелений чай, пийте м’ятний. Увага: напій має бути гарячим!

Горіхи. Щоб усунути різкий запах, досить з’їсти кілька волоських, кедрових або мигдальних горіхів і запити це все гарячою кип’яченою водою.

Кава або кардамон. Розжуйте кілька зерен кардамону або кави, після чого прополощіть рот теплою водою.

Харчова сода і сіль. З харчової соди, солі і води можна зробити засіб для полоскання рота, який допоможе послабити часниковий запах. Для цього змішайте перераховані компоненти так, щоб вийшла однорідна рідка паста. Отриманим засобом ретельно прополощіть рот, але не ковтайте його. Якщо часником пахнуть руки, потріть їх приготованою пастою і залиште на 2 хвилини. Після цього змийте все водою.

Гірчиця. Вирішити проблему, яка розглядається може допомогти гірчиця. Потримайте в роті одну чайну ложку гірчиці протягом тридцяти секунд, після чого виплюньте. Потім з’їжте пів чайної ложки гірчиці і прополощіть рот теплою водою.

Рослинна олія. Деякі користувачі Інтернету стверджують, що впоратися з різким часниковим запахом їм допомагає просте рослинне масло. Його потрібно взяти в рот і якийсь час «пожувати», після чого виплюнути.

Гігієна. Звичайно, ретельне чищення зубів і мови, використання нитки і ополіскувачів не допоможе повністю усунути запах часнику, однак він буде набагато слабкіше, ніж у тих людей, хто не звик користуватися зубною щіткою.

Тепер ви знаєте прості способи, за допомогою яких можна позбутися запаху часнику. Використовуйте їх і відчувайте себе впевненіше, перебуваючи в оточенні друзів і колег по роботі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: