Як позбутися від засмаги?

Отримати красиву, рівномірну засмагу це мрія багатьох і чоловіків і жінок. А як ось його стерти з шкіри, якщо вона вийшла не така, як Ви цього хотіли – нерівномірна і зовсім не приваблива. Таке завдання деколи теж встає, хоча, звичайно ж, зовсім не часто. Але все ж, якщо Вам знадобився раптом блідий колір шкіри обличчя або тіла – для цього теж є своє рішення.    

Як позбутися від засмаги?

Можете для цього скористатися картоплею, вона служить в якості натурального відбілювача шкіри. Картопля також допоможе заспокоїти Вашу шкіру після довго впливу на неї сонця. Потрібно буде очистити невелику картоплину, подрібнити її гарненько – в кашку (з допомогою терки, комбайна або іншим способом) і потім нанести її на ту ділянку тіла, де Ви хочете зменшити засмагу. Змивається така маска через тридцять хвилин

Другий варіант це використання меду і лимона. Кілька крапельок лимонного соку капаем в дві столові ложки меду. Цю солодку суміш наносимо на шкіру, витримуємо 15 хвилин і потім змиваємо теплою водою. Два рази на день використання такої маски буде достатнім.

Використовуйте огірковий сік для приготування відбілюючого засобу. Він змішується в рівних частках з рожевою водою і туди додається кілька крапельок соку того ж лимона або ж лайма. Наносимо маску на шкіру і потім змиваємо хвилин через тридцять. Подібний склад непогано видаляє засмагу і крім цього ще й заспокоїть Вашу шкіру.

Ще варіант, це використання цукру з лимонним соком, ці інгредієнти змішуються і наносяться на шкіру на тридцять хвилин. Такий скраб здатний зробити шкіру в буквальному сенсі сяючою і допоможе освітлити її.

Можете ще використовувати йогурт. Досить однієї чашки йогурту, яку потрібно змішати з соком помідора й огірка. Додати трошечки крохмалю або ж борошна, щоб склад загустити. Наносимо цей йогуртно-огірковий-помідорний склад на засмаглі ділянки і витримуємо 45 хвилин, потім змиваємо теплою водою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: