Як позбутися від жіночих вусиків?

Багатьох представниць прекрасної половини людства турбує питання: як позбутися від жіночих вусиків? Дійсно, рослинність над верхньою губою не надає привабливості істиною леді. Навіть світлий, ледь помітний пушок ускладнює життя, роблячи непотрібні акценти при нанесенні помади, не кажучи вже про яскраво виражені темні волоски…
 
Жінки, які прагнуть бути привабливими, з найдавніших часів видаляли зайве волосся на тілі та обличчі. Це не випадково: гладка ніжна шкіра підсвідомо асоціюється з молодістю і жіночністю, тоді як рясний волосяний покрив незмінно викликає асоціацію з чоловічою сутністю. Насправді така аналогія не позбавлена сенсу. Перш ніж шукати спосіб, як позбутися від жіночих вусиків, варто розібратися в причинах зростання волосся на обличчі.
 
Чому у жінок бувають вуса? З медичної точки зору причина цієї проблеми – підвищений рівень чоловічих гормонів. Те, що ці гормони (андрогени) в принципі присутні в жіночому організмі – цілком нормально, проте все залежить від їх кількості. У тому випадку, коли норма їх змісту перевищується, виникає стан, іменоване гіперандрогеніею. Крім небажаного волосся на обличчі і на тілі (гірсутизм), у гіперандрогенії маса інших симптомів. Це може бути підвищена активність сальних залоз, схильність до висипань шкіри, себорея. Крім того, виникають зміни в статурі в сторону чоловічого типу, з’являється огрубіння голосу, а також аменорея і навіть безпліддя.
 
Рослинність на обличчі може дістатися у спадок: якщо жінки у вашому роду «носили» вусики, то велика ймовірність того, що свої ви «успадкували» від них. Це може бути пов’язано і з характерними національними ознаками: відомо, що у жінок східних і південних кровей гірсутизм зустрічається набагато частіше. При цьому це ніяк не відбивається ні на жіночності форм, ні на можливості народжувати дітей. Високий рівень гормонів, отриманий у спадщину, не таїть в собі небезпек. Інша справа, коли зміни з’являються без будь-яких причин: це серйозний привід пройти медичне обстеження.
 

Що робити, що б видалити жіночі вусики?
 
Сучаснакосметологія знає безліч способів, як позбутися від жіночих вусиків. Існують методи, що дозволяють як полегшити стан на деякий час, так і забути про проблему назавжди. Спосіб слід вибирати індивідуально: все залежить від кількості волосся над верхньою губою, а також від матеріальних можливостей. Так, навряд чи має сенс видаляти легкий і прозорий пушок фотоепіляцією, а вплив на чорні жорсткі волоски за допомогою крему швидше за все не принесе бажаного стійкого результату. Чого вже точно ні в якому разі не слід робити, так це застосовувати станок для гоління, інакше через кілька сеансів справжні гусарські вуса вам гарантовані!
 
Крем для депіляції. Підходить всім тим, у кого волоски на обличчі м’які і тонкі. Крем, призначений для видалення волосся на обличчі, наноситься на деякий час, а потім знімається спеціальним шпателем або губкою. Даний спосіб дає тимчасовий ефект – волоски незабаром з’являться знову. Тим, хто страждає алергією, слід застосовувати його з обережністю: крему для епіляції можуть викликати роздратування.
 
Видалення ниткою. Можна зробити в салоні, а також вдома: для цього треба оволодіти технікою. В інтернеті є відеоуроки, де детально показано, як позбутися від жіночих вусиків за допомогою нитки. Спосіб легкий, дешевий і безболісний, правда, знову-таки – тимчасовий.
 
Воскова епіляція. Ефективний і недорогий спосіб. можна робити епіляцію воском як в салоні, так і вдома. Волоски після першої ж процедури стануть більш тонкими, слабкими і непомітними. Швидкість відростання індивідуальна: від 1 тижня до кількох місяців. Приготуйтеся до того, що протягом деякого часу після процедури на шкірі залишиться почервоніння.
 
Як провести процедуру самостійно? Нанесіть віск на шкіру (спочатку видаліть волоски над правою частиною верхньої губи, потім над лівою), як зазначено в інструкції. Потім щільно притисніть смужку і залиште її на кілька секунд, після чого різко смикніть за один край . Після видалення обов’язково приберіть залишки воску і нанесіть заспокійливий шкіру крем або гель.
 
Лазерна епіляція. Цей спосіб вважається найбільш радикальним. Якщо попередні варіанти відносяться до механічного видалення, то при лазерній епіляції зоною впливу лазерних променів є цибулинна частина волоска. Після першої ж процедури видаляється близько 30-40% волосся – вони поступово випадають протягом декількох тижнів. Кількість сеансів для повного позбавлення від вусиків визначається індивідуально. Для даного способу характерна висока вартість. Та й на 100% гарантувати, що волосся назавжди перестануть рости, не зможе жодна клініка.
 
Фотоепіляція. Все практично те ж, що і у лазерної епіляції – різниця в тому, що волосяна цибулина піддається впливу світлових імпульсів. Спосіб ефективний для темного і жорсткого волосся, і мало підходить для світлого і сивого.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: