Досить часто буває так, що зубний біль Вас починає “діставати” в не самий відповідний момент. Хоча, взагалі то, зубний біль, як і будь-яка інша, вчасно взагалі не буває. Звичайно, найкращим варіантом буде не займатися ніяким самолікуванням, а піти на прийом до лікаря стоматолога (ой, як це не просто зробити для багатьох). Але іноді трапляється так, що добратися до лікаря непросто, а витерпіти біль вже просто немає сил. Ось в цьому випадку нам на допомогу і прийдуть деякі рецепти народної медицини.

Як позбутися від зубного болю в домашніх умовах?  

У цьому випадку можна скористатися дуже простим і доступним способом – приготування міцного відвару шавлії. Потримайте в роті гарячий відвар з того боку порожнини рота, де у Вас і болить зуб. Цю процедуру слід повторити кілька разів.

Інший варіант, це взяти шматочок свіжого сала (товстий шматок не потрібен, вистачить і тоненького) і помістити його між щокою і тим зубом, який у Вас болить. Потримайте сало таким чином хвилин 15-20.

Можна в цій ситуації прополоскати ротову порожнину розчином, приготованим з питної соди (у склянці води розчиняємо одну чайну ложку питної соди).

Одну велику часничину дрібно поріжте, розкладіть на чисту тонку ганчірочку, і потім покладіть на руку, в область зап’ястя, з боку знову ж хворого зуба. Після цього біль повинна зникнути швидко і довго Вас не буде турбувати.

Якщо Вас турбує зуб з «дуплом», в цьому випадку ненадовго потрібно вкласти в “дупло” ягідку черемхи.

Ще варіант. Біль повинна затихнути хвилин через тридцять, якщо Ви подрібнете цибулину, загорнете її в марлю і помістіть цю цибулину в марлі у вухо знову ж з “хворої сторони”.

Ще можете, під потилицю (на шию) прив’язати гарячу пов’язку, тертий хрін або ж гірчицю.  

Сподіваюся, що якийсь із рецептів допоможе вам позбавитися від такої неприємної зубного болю, а вже вранці ви зможете відвідати лікаря.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.