Як позбутися вошей?

Все буває в житті, і ніхто не застрахований від вошей на голові. Як тільки ви помітили цих мерзенних тварюк у себе або у своїх близьких – негайно бийте на сполох. Тривале «співжиття» з настільки неприємними створіннями може викликати величезну кількість проблем з волоссям і шкірою голови в майбутньому! Але як же позбутися вошей в домашніх умовах, не вдаючись до допомоги лікаря? А це ми зараз і дізнаємося. Ви дізнаєтеся не тільки нові ефективні ліки з аптек, а й старі добрі народні методи, які, часом нітрохи не гірше. Не забувайте, що потрібно позбавити і від вошей, і від гнид ( личинок), тому що в противному випадку все доведеться повторювати знову.Але спочатку – кілька простих правил, що не підчепити вошей.

 
По-перше, намагайтеся якомога менше торкатися усіляких ручок, перил і стін у під’їзді, особливо якщо у вас в будинку люблять пожити бомжі.
 
По-друге, у міру можливостей не відвідуйте громадські сауни – ви ж не знаєте, хто там мився до вас.
 
По-третє, уникайте контактів з безпритульними, адже антисанітарні умови як раз сприяють розмноженню паразитів.
 
Також, існує думка, що на зараження може впливати рівень стресу людини – чим він вищий, тим більше шансів, що випадкові «попутники» укореняться на голові.
 
І пам’ятайте – обов’язково користуйтеся тільки своїми особистими предметами побутута гігієни!Перейдемо до лікування. Почнемо з народних методів:


Якщо є можливість, пострижіться на лисо! Це позбавить вас від дуже, дуже багатьох проблем, пов’язаних з вичісуванням паразитів з волосся. Якщо такої можливості немає, хоча б скоротіть довжини волосся – інакше ви просто можете не помітити паразитів, що зачаїлися.

 
Керосин. Не рекомендується фахівцями, тому що може викликати непоправні зміни шкіри голови, в тому числі і облисіння! Проте, колись цим засобом користувалися. Використовують тільки очищений керосин.

Оцет. Теж не рекомендується. Сушить волосся, тривале застосування може спалити шкіру. Використовують 5% розчин оцту, наносять на голову на 10-15 хвилин під рушником, потім змивають.

Самогон (горілка ). Нічого корисного для голови. Сушить шкіру дуже сильно. Використовують так: мажуть голову і одягають пакетик хвилин на 15, змивають.

Після всіх процедур обов’язково вичісуйте залишилися «тварин» з волосся тонким гребенем. Пропустите десяток живих гнид – і все, вважате доведеться починати заново.Як бачите, народні засоби часто небезпечні (крім стрижки на лисо і вичісування) і не завжди приводять до потрібного ефекту. Але сучасна наука не стоїть на місці.

 
Ось і методи від науки «з доведеною клінічною ефективністю» та іншими бонусам.

Чемерична вода. Недорогий препарат з аптеки. Як завжди – намазати голову, зверху пакетиком, почекати (приблизно хвилин 30). Змити, прочесати. В цілому, досить хороший засіб.

Пара плюс (аерозоль) – дуже непоганий засіб для знищення гнид. Мруть мерзенні тварини швидко і охоче – а це головне. Ось тільки вичісувати потім буде трохи проблематично – але це менше зло.

Є цілий список та інших засобів: педіцін, нітілон, локодин і багато інших. На жаль, важко сказати, як конкретні воші перенесуть конкретний препарат. Адже вони ж не стоять на місці – еволюціонують! Тому, якщо вам не підійшов один препарат – спробуйте інший.Пам’ятайте, що термін, після якого можна заявляти про знищення паразитів – не менше 14 днів! Пояснюється він тим, що живе комаха без носія не більше 5 днів, а вилуплення з яйця займає приблизно тиждень. У перебігу всього тижня необхідно відстежувати можливі рецидиви і безжально припиняти!

Підіб’ємо підсумки. Щоб усунути мерзенних паразитів, потрібно:

Зістригти (вкоротити), по можливості, волосся.

Перевірити і обробити весь одяг (кип’ятіння, чи інші засоби).

Знищити вошей яким-небудь засобом.

Знищити гнид.

Промити, висушити голову. Вичесати всіх мертвих і живих комах та їх личинок.

Проводити щоденний контроль на протязі 14 днів .І пам’ятайте, якщо у вас не виходить ні як позбутися вошей, краще відвідайте лікаря. А якщо є такі симптоми, як: висока температура, біль, гній чи інше збільшення чутливості тіла – такий візит просто необхідний!

Пам’ятайте, воші – це ще не кінець життя! Сподіваємось, наші поради допоможуть вам зберегти розкішне волосся і знищено не прошених гостей на голові! Будьте здорові!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: