Як позбутися хропіння?

Хропіння є неприємною проблемою, актуальною для багатьох людей. Хропону людині дана недуга не заподіює особливих незручностей, але оточуючі люди не можуть спокійно спати. Позбавлятися від хропіння треба обов’язково, тому що сам він не пройде, тому дотримуйтесь порад, щоб швидко позбутися хропіння і зберегти досягнутий ефект.

Найчастіше хропуть люди, які страждають від надлишку ваги, тому намагайтеся нормалізувати свою вагу. Радимо не наїдатися перед сном  бажано їсти до 6 вечора.

Спіть на височині, щоб ваша голова була трохи вище корпуса. Якщо ви будете спати на абсолютно рівній поверхні, язик буде западати в глотку, заважаючи цим нормальному надходженню повітря.

Відмовтеся від куріння і вживання алкогольних напоїв перед сном. Доведено, що у 85% людей хропіння з’являється в алкогольному сп’янінні. Також відомо, що алкоголь і тютюн висушують слизову ротової порожнини, що призводить до пересихання в роті. 

Також хропіння може виникнути при простудній або алергічній закладеності носа. Тому перед сном рекомендується користуватися спеціальними судинозвужувальними краплями.

Намагайтеся підтримувати оптимальну вологість у приміщенні у своїй квартирі. Для цього можна поставити спеціальний зволожувач або просто поставити миску з водою перед сном.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: