Все частіше і частіше люди задаються питанням, як позбутися жирових відкладень на животі і це пов’язано з багатьма факторами. В інтернеті дуже багато інформації з цього приводу, але дійсно корисної дуже мало, доводитися збирати все по крупицях.

 
Причини появи живота.
 
Не правильне харчування. Споживання жирів, вуглеводів (простих), а так само їжа перед сном і непропорційний прийом їжі протягом дня, веде до того, що організм не встигає витратити отриману йому енергію з їжею, і в результаті він змушений налагоджувати надлишки калорій в резервне сховище (жир). У якому величезну частину займає внутрішній і підшкірний жировий запас, а лише малу частину, глікоген (цукор) в м’язах і печінці. Наш організм у цьому плані не вибагливий, йому що дають, те він і бере і відкладає це по всьому тілу, але найбільш помітні ці відкладення саме на боках, животі та стегнах, так як там зосереджено більшу кількість жирових клітин.
 
Стрес. Під час стресу наднирники виділяють стресовий гормон під назвою «кортизол». Він уповільнює обмін речовин і починає накопичувати жировий запас, від чого з’являється сильне бажання їсти і як результат зайві кілограми.
 
Малорухливість (Гіподинамія). Сидячий або малорухливий спосіб життя – дрг і товариш жиру, так як енергія, яку ви отримуєте з їжею, не витрачається в повній мірі. Вона йде прямо в наше сховище (жирові клітини).
Як позбутися живота:
 
Вік. З віком сповільнюється обмін речовин (метаболізм), а саме він і регулює всі обмінні процеси організму, куди і скільки піде енергії на ту чи іншою роботу. Тому коли метаболізм стає повільніший, то витрата калорій зменшується, а споживання (через їжу) залишилося на тому ж рівні , що призводить до накопичення жирку. Так само з віком зменшується і обсяг м’язової маси, а на місце її приходить жир.
 
Зашлакованості організму (забрудненість). Тут взагалі відбувається катастрофічна ситуація, тому що з кожним роком все більше і більше для виробництва та вирощування продуктів використовують різні хімікати, які і потрапляють на наш стіл. В результаті наш організм дуже сильно страждає, але радує лише одне, що він вміє сам виводити шлаки, однак не всі. Тому необхідно йому допомогти в цьому. Зашлакованості організму веде до того, що якщо він не встигає позбавлятися від шлаків, то включається захисний механізм, який, у свою чергу, утворює жировий прошарок між органами навколо кишечника. У результаті чого і виростає живіт.
 
Алкоголь. Вплив алкоголю на вагу відбувається з різних причин, таких як:
 
1) Будь-який алкогольний напій – це чиста енергія  (в 1 грамі алкоголю 7 ккал, а в жирах 9 ккал), яка відразу ж використовується. Їй час на переробку потрібно набагато менше, ніж на білки, жири і вуглеводи, так як не має жодних поживних речовин. І виходить так, що організм забезпечує себе енергією, в результаті чого він відкладає процес спалювання жирового запасу.
 
2) Загальмовує процес вироблення гормону росту і тестостерону, в слідстві чого сповільнюється ріст м’язів і процес жироспалювання, а м’язи – це основний споживач калорій.
 
3) Підвищує апетит, отже, закуски ви з’їсте набагато більше, а, зазвичай, це жирні, солоні, копчені та інші калорійні продукти.
 
4) Присутність цукру в алкоголі, дуже згубно впливає на підшлункову залозу, оскільки при попаданні цукру в кров, вона починає посилено виробляти інсулін, який відповідає за зниження цукру в крові та живлення клітин, доставляючи їм паливо. Так само інсулін прискорює накопичення жирового запасу з цукру, що надійшов, тому що алкоголь вже забезпечує енергією організм. А ми вже знаємо, що зайва енергія надходить в жирові клітини.
 
5) Спиртні напої викликають підвищення кислотності шлункового соку, а це в свою чергу впливає на порушення функцій травлення. Що призводить знову ж до заповнення резервного сховища (жиру).
 
6) Алкоголь викликає зневоднення організму, а м’язи складаються на 86% з води, в результаті м’язова маса зменшується, а на її місце приходить жир.
 
7) Так само в багатьох алкогольних напоях (наприклад , пиво) є жіночі гормони і називаються вони естрогени, які міняють гормональний фон, в результаті чого починається накопичення жирів на животі, стегнах, сідницях і грудях (як у жінок).
 
Як прибрати живіт:
 
Слабкі м’язи черевного преса. Якщо м’язи не підтримувати в тонусі, то вони розтягуються і перестають виконувати свою функцію, яка відповідає за утримання внутрішніх органів на місці. М’язи преса діляться на 3 групи: внутрішні косі, зовнішні косі і прямий м’яз живота. Залежно від того, які м’язи атрофовані – можна, приблизно навіть визначити форму живота.
 
Після вагітності. На початкових термінах зростання живота ще стримують м’язи, але після 4 місяців, зазвичай, вони розтягуються разом зі шкірою, в результаті чого, щоб їм прийти у форму потрібен час. До того ж під час вагітності організм гормонально перебудовується, що призводить до набору жирових запасів, на крайній випадок для дитини. Але, основну частину жирів вагітні набирають через переїдання. Тому що, як правило, майбутні мами, не так розумію трактування «їсти за двох», приймаючи її в буквальному сенсі. Але, насправді, треба підвищити споживання калорій на добу всього на 300-400, а не в 2 рази. Так само впливає той факт, що сидячи цілими днями вдома – від неробства, починається переїдання.
 
До чого можуть призвести зайві сантиметри на талії.
 
Ні для кого не секрет, що зайві сантиметри на талії – це не тільки не красиво, але і може привести до захворювань, проте мало хто знає до яких. Такі захворювання як: цукровий діабет, рак, серцево – судинні захворювання та ожиріння. Все це через те, що жир перешкоджає нормальній роботі гормонів і заважає інсуліну постачати клітини цукром (їжею), в результаті відбувається голодування клітин. Від сюди і відчуття голоду. Це як посадити вас в порожній скляний акваріум (приймемо його за жир) і пустити плисти його по річці – навколо води багато, але випити ви її не можете, так само відбувається і з клітинами. Крім усього цього, жир обволікає внутрішні органи і заповнює простір між ними здавлюючи їх. Так само великий живіт може, є сигналом про скупчення в ньому великої кількості рідини, з причини поганого функціонування нирок і серцевої недостатності. Так само ще наслідки жиру, можуть призвести до порушення функцій статевих залоз. Але на превеликий жаль це не все до чого можуть призвести зайві сантиметри на животі.
 
І так, тепер ви знаєте які причини появи живота, і чим загрожує живіт вашому здоров’ю. А тепер пора дізнатися, як позбавитися від живота і поправити своє здоров’я.
 
Як прибрати живіт: 
 
Необхідно правильно харчуватися:
 
1) Виключіть жирні продукти, так як ці продукти прямо ведуть до набору надлишкової вагу.
 
2) Відмовтеся від швидких вуглеводів – це цукор і глюкоза, вони дуже швидко засвоюються і відразу ж перетворюються в жир.
 
3) Виключіть напівфабрикати, так як вони містять шкідливі речовини (відходи) і транс -жири. А від них жирок росте не по днях, а по годинах.
 
4) Їжте дієтичні білкові продукти і клітковину. Такі продукти не відкладаються в жир, якщо звичайно їх їсти в міру.
 
5) За 15 хв до їжі випивайте велику склянку чистої води, це дуже допоможе травленню, а так само пити потрібно дуже багато і часто, не менше 2 літрів на день. Але не пийте після їжі.
 
6) Їжте мало, але часто. Якщо харчуватися великими порціями і 1-2 рази на день, то організм не встигає витрачати надійшли калорії, тому відправляє їх в жирові клітини. Але, а якщо їсти часто і дрібно, то калорії відразу ж використовуються на життєзабезпечення і не відкладаються в жир.
 
7) Не їсти перед сном. Їсти потрібно після 6 вечора, але легку їжу (не жирну, а низькокалорійну). А  за 3-4 години до сну категорично не можна їсти.
 
8 ) Потрібно домогтися негативного балансу калорій на добу, щоб почати худнути інтенсивно. Тобто витрата калорій повинна бути більше, ніж прихід.
 
Позбавтеся від стресових ситуацій або зведіть їх до мінімуму.
 
Знаходьте завжди собі заняття, хобі, спорт, прибирання квартири – неважливо, головне відволікатися від усього негативу, який нас оточує. Так само відмінно допомагає медитація, яку можна робити самому.
 
Більше рухайтеся і займайтеся спортом.
 
Через малорухомость отримана енергія з їжею не витрачатися, крім як на життєдіяльність організму і тому не розтрачені калорії йдуть до резервного складу (жир). Але позбутися жиру можна лише поєднавши правильне харчування і спорт.
 
Тримайте тіло в тонусі незалежно, який у вас вік.
 
Спортом займатися ніколи не пізно і нема тут нічого ганебного, а навпаки дуже добре. Так як спорт позбавляє від багатьох болячок, піднімає настрій, прискорює обмін речовин, фігура стає підтягнутою і гарною.
 
Очищення організму від шлаків.
 
Багато хто вважає, що чистити організм від шлаків – це звичайна і проста процедура. Але це не так, навпаки це досить серйозна процедура, яку можна робити тільки в крайньому випадку і тільки під наглядом лікаря, але це стосується тільки інтенсивних чисток. Адже чистий кишечник є одним з небагатьох гарантів здоров’я. Але, якщо ви вирішили почистити організм, то не потрібно займатися інтенсивними чистками (наприклад, клізми), тому що через них ваш організм позбудеться не тільки шкідливих речовин, але і необхідної кишечнику мікрофлори. В результаті чого організму заново доведеться тривалий час відновлювати втрачену мікрофлору кишечника. Тому застосовувати такі чисти потрібно дуже обережно. Проте наш організм вміє самоочищатися, наприклад, коли нас проносить пронос. Але не завжди організм може очиститися сам від всякої зарази, тому йому потрібно в цьому допомогти, а на це є маса легких і нешкідливих способів.
 
 
Легкі та нешкідливі способи очищення організму:
 
1) Правильне харчування, заняття спортом і качання м’язів черевного преса – це все в сукупності буде допомагати очищати організм від токсинів.
 
2) Чистка висівками, відбувається вона за принципом розбухання їх під дією води та виведення з кишечника «бруду», що там накопичевся, а це солі важких металів, гниють відходи, радіонукліди і багато іншого. Методика даної чищення: за 15 хвилин до їжі 3 рази на день, необхідно з’їдати 2 столові ложки висівок і запивати їх одним або двома склянками води (чаєм), але не перевищуйте дозу, тому що користі від цього не буде. Дане очищення розрахована на один місяць.
 
3) Випивайте кухоль води нащосерце з ранку. В ідеалі це потрібно робити після 12 годинного сухого голодування .
 
4) Випивайте щовечора склянку кефіру. Так як кефір має не тільки масу корисних речовин, але і вбиває гниють бактерії в кишечнику, які там накопичилися за довгий час.
 
5) Вживайте продукти, що містять клітковину (волокна), так як вона теж є «прибиральниками» в організмі, позбавляючи його від різних токсинів. Продукти, які містять клітковину: яблуко, апельсин, грейпфрут, сливи, вся зелень (цибуля, кріп, петрушка), огірки, помідори, капуста і так далі. Ці продукти не тільки очищають кишечник, а й мають масу корисних речовин, і так само малу калорійність.
 
6) Випивайте одну, дві столові ложки оливкової або лляної олії нащосерце, запиваючи водой. Це ефективний засіб для очищення. Але не лякайтеся ці олії містять поліненасичені жири, які дуже корисні і допомагають розщеплювати жирові запаси, а отже і схуднути.
 
Дані способи очищення організму дуже допоможуть вам у питанні: Як прибрати живіт. Але врахуйте, найголовніше, все має бути в міру!
 
Відмовтеся від вживання алкоголю, оскільки він не тільки заважає схудненню, але і має масу шкідливих побічних ефектів.
 
Слабкі м’язи черевного преса, звичайно ж, впливають сильно на форму живота, але так само все залежить від кількості зайвого жиру. Бо якщо його мало, то прибрати маленький животик цілком можливо працюючи лише на м’язи преса. Але якщо ж зайвого жиру багато, то качаючи тільки м’язи преса, від живота не позбудешся, тому що жир не прибирається тільки в одній області, так як він рівномірно розташований по всьому тілу. Це теж саме, що черпати воду в басейні, адже вона все одно буде поступово зменшуватися по всьому об’єму. Тому для тих у кого жировий запас великий, необхідно вжити низку заходів, таких як: правильне харчування і комплекс вправ для схуднення, так само можна включити і аеробні навантаження (біг, плавання, їзда на роликах або велосипеді і т. п.).
 
Після вагітності не можна відразу вживати різкі заходи для схуднення, так як в найближчі місяці відбувається гормональна перебудова організму, яку порушувати ні в якому разі не можна! Гормони – це високоактивні біологічні речовини, які регулюють процеси життєдіяльності, тому вам залишається перший час лише правильно харчуватися і ходити пішки.
 
Поставте перед собою мету і не відкладайте все на завтра, дійте зараз і сьогодні. Удачі Вам, будьте красивими, щасливими і здоровими !

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.