Як познайомитися з дівчиною?

<="font-size: 8pt;">На жаль, переважна більшість хлопців знайомляться з дівчатами використовуючи банальні фрази. Як ми знаємо,<="font-size: 8pt;"> <="font-size: 8pt;">дівчата цінують у хлопцях розум, тому намагаючись познайомиться з дівчиною банальною фразою типу “Привіт! Як справи? “Ти зливаєшся із загальною масою хлопців, які робили спроби познайомиться. Але якщо ти виявиш трохи винахідливості в тебе є всі шанси познайомитися з дівчиною твоєї мрії!

<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">Виховані і культурні люди спочатку представляються і дають хоч якусь інформацію про себе. <="font-size: 8pt;">Тому візьми собі за правило перед тим як почути ім’я дівчини представлят<="font-size: 8pt;">ь<="font-size: 8pt;">ся.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">Основні поради:
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">1. Стеж за своєю зовнішністю. У доглянутого, красиво і чисто одягненого хлопця набагато більше шансів вразити дівчину.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">2. Зроби красивій дівчині комплімент. Але бажано щоб це був нелінійний комплімент. <="font-size: 8pt;">Забудь про її обличчя, волосся, очі, ноги, нехай він буде не просто про її зовнішності, а проте <="font-size: 8pt;">який<="font-size: 8pt;"> у неї відмінний смак або як вона стильно одягається.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">3. Будь рішучим! Дівчата люблять впевнених і сміливих хлопців. Не топчіть на одному місці!
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">4. Будь оригінальним і не схожим на інших. Це дозволить тобі виділитися і запам’ята<="font-size: 8pt;">тися <="font-size: 8pt;">серед інших конкурентів.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">5. Якщо дівчина з подругою, не забувайте приділяти увагу подру<="font-size: 8pt;">зі<="font-size: 8pt;">. Для тебе буде позитивно заслужити схвалення подруги.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">6. Вимкни своє почуття гумору. Упевнені в собі й розумні дівчата сприймуть на ура ерудованого і веселого хлопця. Проблема в тому що кожен по різному оцінює жарти і дівчина може бути не розташована до спілкування в такому <="font-size: 8pt;">напрямі<="font-size: 8pt;">.
<="font-size: 8pt;"> 
<="font-size: 8pt;">7. Н<="font-size: 8pt;">і<="font-size: 8pt;"> коли не підходь до дівчини зі спини. Якщо знайомство відбувається в кафе, краще сісти навпроти дівчини, що б вона мала можливість звикнути і розглянути.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: