Як працює 3D принтер?

Роздруківка 3D – моделі полягає в тому, що спочатку створюється цифрова тривимірна модель об’єкта. Наприклад, щоб зробити фігурки людини, треба зробити близько 30 фотографії з різних ракурсів (людина повинна перебувати в статичному положенні).
 
Зроблені знімки заганяються в спеціальну програму і будуються в тривимірній площині для отримання об’ємного зображення об’єкта. Потім цифрова модель «заганяється» в 3D – принтер і він, з гіпсового полімеру, пошарово друкує вихідний об’єкт.

Поділяють кілька видів 3D-друку: лазерний і струменевий друк. Кожна з них має на увазі один і той же алгоритм пошарового створення тіла. Основна відмінність полягає в матеріалах (від фотополімерів до стовбурових клітин) і в модифікації апарата.
 
Існує думка, що робота з 3D- принтерами повинна проходити в приміщеннях з певними умовами і в спецодязі, так як вони здатні випромінювати радіацію. З іншого боку, за допомогою цих апаратів можна надрукувати навіть готові людські органи. Так чи інакше, у 3D – принтерів буде така ж доля, як і у комп’ютерів. Зовсім скоро з громіздких шаф вони перетворяться в домашніх помічників. Таким чином, 3D принтери  черговий крок у технологічному прогресі .

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: