Як прасувати лляні речі?

1. Після чергового прання речі з льону сушити не потрібно в електросушарці для білизни, або під теплим весняним сонечком. Під впливом прямих сонячних променів і сухого повітря такий одяг дуже швидко псується. Ідеальним буде вважатися той варіант, коли Ви розвісите льняне на сушіння у ванній або на своєму заскленому і захищеному від сонячних променів балкончику.

2. При цьому, друзі, не забувайте, що чим частіше Ви носите лляні речі, тим частіше вони потребують прання. Кожне нове прання псує чудесну лляну річ, яка розповзається буквально на очах. Крім того, одяг з цієї тканини поступово може ставати більш тонким, а згодом і прозорим. Така ж картина спостерігається і при частій прасування лляних речей. Однак після прання навряд чи кому охота вийти на вулицю в м’ятою одязі, саме тому важливо знати, як правильно гладити лляні речі.

3. Речі з льону гладяться завжди в той момент, коли вони ще не висохли і виглядають трохи вологими. Після прасування лляна річ вішається на шнурок і двері, щоб вона могла просохнути повністю. При прасуванні краще, якщо Ви будете в повній мірі користуватися таким інструментом, як функція пара. Якщо потрібно, збризніть лляну річ ще раз водою. “Не дайте їй засохнути”, – як кажуть в одній досить відомій рекламі.)))

4. Зверніть увагу, що гладити лляні речі необхідно строго з виворітного боку. Таким чином, можна повністю уникнути появ блиску на тканині, а також коричневих слідів від самого праски. Пам’ятати про це потрібно і в тому випадку, коли Ви прасували темні і темнуваті речі. На таких примірниках дуже чітко видно блиски. А слід, залишений за допомогою праски, як це і не дивно, і зовсім можна угледіти з легкістю.

5. Щоб позбавити себе від проблем із залишенням на одязі слідами від праски, достатньо під час прасування використовувати будь-яку ганчірочку. Я з цією метою, наприклад, часто використовую звичайну марлеву пов’язку, попередньо змочену водою. Повірте мені, ще жодна річ не згоріла і не зіпсувалася при такому прасуванні. Спробуйте?! І тоді прасування лляних речей перестане бути для Вас тягою, і перетвориться на шалено цікаве заняття!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: