Як прати м’які іграшки?

Іграшки – невід’ємний атрибут дитячого життя. Плюшеві собачки, зайчата, ведмежата дозволяють малюкові не тільки весело грати, але в теж час і розвиватися.
 
Багато діток, збираючись на вулицю, беруть із собою свого улюбленого зайчика або собачку. А на вулиці м’яка іграшка брудниться і швидко вбирає пил і мікроби, які можуть нашкодити незміцнілому організму дитини. Тому батькам обов’язково потрібно подбати про догляд за м’якими звірятами.
 
На сьогоднішній день прати іграшки можна вручну або в пральній машині. Пропонуємо розглянути кожен спосіб індивідуально.

Ручне прання

 
Зазвичай ручне прання використовується, коли іграшка занадто велика, зроблена з неоднорідного матеріалу, набита тирсою або має приклеєні деталі (вічка, носик, ротик). Для прання вам знадобиться губка (підійде і щітка) і миючий засіб  (дитячий порошок або простий шампунь). Наберіть в тазик теплу воду і розчиніть в ній вибраний засіб для чищення. Змочіть губку (або щітку) в отриманому розчині і починайте терти м’яку іграшку. Намагайтеся робити це так, щоб іграшка не вбирала в себе мильну воду. А щоб пил добре вимивалася, просто якнайчастіше споліскуйте губку в приготованому розчині.
 

Машинне прання

 
На пральній машині виберіть режим делікатного чи ручного прання (без віджиму) при температурі 25-30 ° за Цельсієм. Використовуйте тільки щадні засоби, в яких не містяться хлорвміщуючі і відбілюючі компоненти. В іншому випадку м’який і улюблений друг малюка може зіпсуватися і злиняти. Після прання прополощіть іграшку, щоб повністю вимити з неї залишки хімії і підвісьте на мотузочці, щоб висушити. Варто відзначити, що в’язані іграшки необхідно сушити на рушник, інакше вони втратять свою форму.
 
Ефективне знищення пилових кліщів на м’яких іграшках
 
Плюшеві іграшки добре вбирають не тільки пил  але й таких паразитів, як сапрофіти (пилові кліщі). Вони можуть спровокувати алергічну реакцію у итини, тому іграшки час від часу обов’язково потрібно дезінфікувати. Не переживайте, ця процедура виконується набагато легше, ніж ви можете собі уявити. Все що нам потрібно – низька температура. Просто загорніть м’яку іграшку в пластиковий пакет і помістіть в морозильну камеру приблизно на добу. При температурі -18 ° досить потримати іграшку 2-3 години. Від всіх паразитів і мікробів не залишиться і сліду.
 
Як прати м’які іграшки, якщо все вищесказані способи не підходять?
 
Спробуйте скористатися пилососом. Встановіть насадку для меблів, включіть максимальну потужність всмоктування і починайте чистити.
 
Як прати іграшки, якщо вони музичні?
 
У таких випадках оптимальним варіантом є суха чистка. У пластиковий пакет насипте сто грам харчової соди, помістіть в неї іграшку, туго зав’яжіть мотузкою і протягом трьох хвилин сильно потрясіть. Потім дістаньте іграшку з пластикового пакету і за допомогою щітки гарненько струсіть всі залишки соди. Пил повністю віддалиться разом з нею.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: