Як правильно чистити вуха?

Всі ми знаємо, що особиста гігієна є необхідним і вкрай важливим комплексом заходів не лише для нормального зовнішнього вигляду, але й для здоров’я. Те ж саме можна сказати і про гігієну вушних раковин – нас з дитинства вчили, що потрібно регулярно мити і чистити вуха, ось тільки багато хто не знає, як же правильно це робити.

Для початку варто відзначити, що немає необхідності очищати вуха від так званої вушної сірки занадто часто, адже це цілком може навіть принести шкоду, вушна сірка являє собою речовина виробляється нашим організмом для власне захисту внутрішньої частини вуха від зовнішніх впливів, бруду, шкідливих бактерій і тому подібного.

Під час звичайних гігієнічних заходів достатньо всього лише вимити і почистити зовнішні частини вушних раковин, ну а більш глибоку чистку вух слід проводити не частіше двох разів на місяць.

При цьому діяти необхідно вкрай обережно, щоб не пошкодити внутрішню поверхню вуха або барабанну перетинку. При чищенні вух слід прагнути не так видалити по можливості більшу кількість сірки, скільки прибрати її надлишки, якщо ж перестаратися в даному процесі, то можна домогтися порушення вироблення вушної сірки організмом – вона або припинитися, або помітно посилитися, що майже однаково погано.

Існують досить спірні думки про використання для чищення вух ватних паличок, які, при надмірній старанності, можуть стати однією з причин утворення сірчаних пробок у вухах, так що використовувати їх потрібно дуже обережно, ну і в жодному разі не намагатися проникнути такою ватною паличкою глибоко у вухо.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: