Як правильно доглядати за кактусами?

Дуже багато людей люблять розводити кактуси у себе вдома, маючи величезну кількість різних видів цієї рослини.
 
Пересадка кактуса
 
Якщо ви купили маленький кактус в одноразовому або паперовій посуді, його слід пересадити в більш зручну великий посуд, де правильно розмістяться коріння рослини. Ширина горщика повинна бути трохи ширше діаметра кактуса. Професійні колекціонери радять купувати горщики у формі кубика, так як вони зручні при розміщенні – щільно один до одного. І при черговій пересадці його зручно діставати з посудини.
 
Перед шаром землі, при бажанні , кладуть дренаж, щоб вода проходила через отвори дна. А після шару землі, яка повинна бути водо- і повітропроникна (можна придбати земляну суміш), насипають керамзит, щоб земля сильно не пересихала.

Полив кактуса
 
Вода повинна бути кип’ячена, відстояна або з під фільтра, м’яка. І поливати потрібно теплою водою, не нижче температури приміщення (кімнати). Категорично забороняється поливати часто, але потроху, тому що коріння при цьому можуть загнити. Наступний полив повинен бути тоді , коли земля просихає у всю глибину.
 
Чи не поливайте кактус в жаркий день – можуть бути опіки рослини. Поливати краще ближче до вечора або в похмурий, дощовий день.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: