Як правильно економити на паливі?

Багато автомобілістів сьогодні стурбовані підвищується вартістю пального. Використовуючи поради, наведені нижче, ви зможете істотно знизити вартість їзди на автомобілі.

Щоб економно витрачати паливо, стежте за тим, щоб і процес розгону, і процес гальмування відбувалися рівномірно і дуже плавно. Вам просто необхідно розвинути в собі корисну звичку і навчитися їздити плавно. Це свідчитиме і про рівень вашого професіоналізму, особливо коли виникає необхідність різко натиснути на гальма.

Подбайте про те, щоб у вашому багажнику було якомога менше речей, які могли б збільшити загальну масу автомобіля і, відповідно, кількість енергії, яка необхідна для розгону.

Багато автомобілістів запитують: а на якій швидкості найкраще їздити, щоб бензин витрачався якомога економніше? Ми радимо вибрати золоту середину від 60 до 100 кілометрів на годину. Саме така швидкість дозволить економно витрачати швидкість вашого авто.

Також пальне витрачається на виробництво електроенергії: лампочки в авто, музику, кондиціонер.

Не дуже вигідна в експлуатації і автоматична коробка передач, яка підвищує витрата палива на 15%.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: