Як правильно голити ноги?

Безперечно одним з головних прикрас представниць прекрасної статі є красиві ніжки, які просто приковують до себе захоплені погляди чоловіків, проте навіть самим струнким жіночим ніжкам просто необхідна депіляція, ну а найпоширенішим її способом є гоління – це і один з найдоступніших, швидких, ну і, звичайно ж, безболісних методів видалення небажаного волосся на ногах.

Але якою б простою не здавалася процедура гоління ніг, проте і тут існують певні правила і є деякі нюанси. Для початку варто подбати про те, щоб використовувати хороше і виключно гостре лезо, так як саме від цього залежить чистота гоління і відсутність роздратування на шкірі після процедури.

Саму шкіру теж потрібно підготувати: скористатися будь-яким скрабом, що помітно зменшить ризик появи врослих волосків, а також попередньо розпарити шкіру. Ну і обов’язково слід скористатися спеціальним засобом для гоління ( кремом, гелем, пінкою), яке дозволити зробити даний процес найбільш безболісним і по можливості менш травмуючим шкіру.

Сам процес гоління повинен бути не нагальним і акуратним, причому на думку косметологів збривати волоски слід по росту волосся, а не проти нього.

По закінченню процедури гоління, шкіру необхідно якнайшвидше зволожити скориставшись відповідним кремом або іншими засобами.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: