Як правильно мити голову та волосся?

Багато, роблячи цю процедуру щодня, жодного разу не замислилися, як правильно мити голову? Правильна техніка миття голови і використання шампуню дозволить вам добитися поліпшення стану волосся без відвідування спеціалізованих салонів.
 
Вся справа в декількох простих правилах миття голови, які і будуть представлені вашій увазі в нашій статті.   
 
1. Під час миття голови, перед нанесенням шампуню, ретельно намочіть волосся, потримавши їх близько хвилини під струменем не надто гарячою, але і не дуже холодної води. 
 
2. Видавіть невелику кількість шампуню, трохи розітріть його в долонях,потім зробіть його нанесення по напрямку від верхівки до кінчиків волосся. При масажуванні голови під час миття застосовуйте ніжні кругові рухи. 
 
3. Вам важливо домогтися того,щоб шампунь повністю покривав волосся, так що не поспішайте його змивати, покине переконаєтеся в головному. 
 
4. Особливо важлива при митті голови техніка змивання, тому поставтеся до цього відповідально. Ретельно змивайте шампунь протягом 5-ти хвилин, так як його частинки, що залишились можуть спровокувати тьмяність кольору волосся і процес появу лупи. 
 
5. У процесі сушіння обмежте тертя волосся об рушник, так як їх найбільш висока уразливість проявляється в мокрому стані. 
 
6. Не забувайте після миття уберігати волосся від ультрафіолету, використовуючи спеціальні засоби для укладання. 
 
Приділяйте увагу дрібницям в догляді за волоссям – мийте голову правильно і в результаті ваша зачіска буде завжди чарівною!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: