Як правильно набрати вагу?

На вагу людського організму впливають швидкість метаболізму, вік, спадковість і стан здоров’я. Щоб набрати вагу, необхідно вживати більше калорій, ніж необхідно організму для повсякденної діяльності. Людям потрібна різна кількість калорій. Наприклад, в офісного працівника необхідність в калоріях менше, ніж у людини, що виконує важку фізичну роботу. Тому якщо ви вживаєте менше калорій, ніж потрібно, поправитися вам буде вельми складно.
 
Калорії повинні надходити в організм з корисною їжею. У висококалорійної їжі містяться порожні калорії, що не дають енергії. Надалі вони можуть принести організму шкоди і стати причиною різних захворювань. Щоб набрати вагу, треба їсти фрукти, горіхи, насіння, незбиране молоко і продукти, багаті білком і соєю.
 
Перекушуйте завжди тільки здоровими продуктами: фруктами та овочами. Якщо ви відчули голод, з’їжте банан, яблуко, виноград або горіхи. Ці продукти багаті калоріями і корисними речовинами. Намагайтеся їсти невеликими порціями і досить часто. Це допоможе збільшити споживання калорій і, в кінцевому підсумку, набрати вагу.

Їжте не менше трьох разів на день. Ви повинні снідати, обідати й вечеряти. Під час обіду дозволяється з’їсти дві невеликих страви. Між прийомами їжі повинно проходити не більше 2-3 годин.
 
Деякі продукти володіють високим глікемічним індексом, з їх допомогою легше набрати вагу. До таких продуктів відносяться картопля, рис, манго, виноград і солодка картопля. Напої також повинні містити велику кількість калорій. До них відносяться мигдальний коктейль, свіжовичавлені соки, соєве молоко і протеїнові напої. Уникайте вживання соків в упаковках, так як в них багато цукру, а його надлишок, як відомо, шкідливий для організму.
 
Займайтеся спортом. Почніть з занять на тренажерах, так як підняття важкого допомагає збільшити м’язову масу. Однак треба пам’ятати, що подібні вправи не можна виконувати на голодний шлунок. До занять бажано вжити деякі складні вуглеводи, а після – білки, щоб уникнути виснаження м’язів (перед заняттям можна перекусити пророщеними зерновими, вівсяними пластівцями або горіхами, а після заняття вжити протеїновий коктейль, яйця, сир).
 
Під час занять не допускайте зневоднення. Якщо ви будете слідувати всім цим рекомендаціям, ви обов’язково досягнете бажаного ваги.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: