Як правильно пити абсент?

За час існування абсенту, на наших полицях з’явилося безліч рецептів його «пиття». І варто зазначити, що багатовікова історія цього «зілля» зіграла досить важливу роль у тому, що вживання абсенту стало частиною культури. Ми постараємося максимально розкрити всі його таємниці.
 
Отже, приступимо. У приготуванні абсенту необхідно пам’ятати, що він вимагає певної посуду. Існують спеціальна Абсентна чарки і ложечка для цукру, яку кладуться на краю чарочки. Також для нього придумані спеціальні «фонтани», які мають кілька краників (від одного до шести штук), які досить ефектно розливають абсент по чарочці. Ці «фонтани» призначені також для додавання в них льоду.
 
Існує правило, що наказує пити абсент виключно в розбавленому водою вигляді.
 

Справжні любителі і знавці «зеленої феї» виступають затятими противниками вогню у вживанні абсенту. Пов’язують вони це з тим, що домішувати вогонь до приготування абсенту придумали ті, хто підробляє той самий абсент. Тому що несправжня настоянка при розведенні напою мутніє, а якщо наточити до нього вогонь, то виходить цілком собі нічого.
 
Також є абсолютно чіткі рекомендації досвідчених любителів абсенту, в яких говориться, що його необхідно пити дрібними ковтками, насолоджуючись смаком. Щоб уникнути дуже неприємних наслідків від вживання такого міцного напою, як абсент, необхідно пам’ятати, що пити його потрібно в дуже обмежених кількостях.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: