Як правильно поливати петунію?

Петунія любить свіже повітря, любить сонце і вимоглива до поливу. Що примітно: поливати цю рослину квітникарі рекомендують не холодною, а теплою водою. Застій води в горщику загрожує загниванням коренів…

Отже, якщо ви придбали в теплиці горня з петунією, подбайте про якнайшвидшу пересадку рослини в новий грунт. Грунт має бути легкою, не суцільний чорнозем.

Пересаджуйте вранці або ввечері, не на сонці і відразу ж після пересадки рясно полийте землю відстояною теплою водою. Рекомендується поливати рослину в піддон, не зверху. Листя і квіти не бажано обприскувати, особливо не люблять присутності води на листках і квіточках махрові сорти петунії.

Поливайте петунію регулярно, як тільки грунт підсохне і не допускайте повного пересушування землі в горщику. Петунія відноситься до тих рослин, які не переносять пересушування грунту.

Регулярно, з початку літа і до другої половини серпня, удобрюйте воду перед поливом чи грунт. Не використовуйте свіжий послід тварин як підгодівлю, петунія цього не любить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: