Як правильно придумати пароль?

Будь-яка діяльність в інтернеті, крім анонімної, припускає використання паролів. Це пов’язано, в першу чергу, з необхідністю авторизації людини, захисту переданої інформації і повноважень використання тих чи інших функцій. Достатньо буде сказати, що можна втратити десятки тисячі грошей,просто дізнавшись пароль власника цих баришів.

 

Раз так, як придумати пароль? Точніше, як правильно придумати пароль і логін (ім’я користувача), щоб жодна худоба не зазіхнула на твій особистий простір і майно? Читайте вказівки і придумуйте.

Придумати його як слід, а не для галочки – дуже важливо. Навіть якщо це пароль для скайпу, аськи, однокласників або вконтакте. Користуйся генераторами пассвордів, якщо не вистачає фантазії або складай сам користуючись наступними порадами.

 

Не використовуй в якості пароля своє ім’я.

 

Не використовуй в якості пароля дату свого народження.

 

Якщо твій пароль 123 або qwerty – міняй, це найпоширеніші паролі в світі.

 

Пароль повинен містити літери, числа і як мінімум один символ.

 

Не встановлюй пароль латиницею набраний російськими клавішами.

 

Пароль повинен містити не менше 6 символів, більше – краще.

 

Якщо твій пароль «120182», «vasyapupkin» або «123» – задумайся,підібрати його не складно.

 

Якщо твій пароль схожий на «sas01tt &» – ти молодець. Запам’ятаййого, і нікому ніколи не говори.

 

Важливо: на кожну програму, веб-сервіс, пассворд повинен бути різний. Перевір комп на віруси, шахраї можуть отримати доступ до твоєї інформації за допомогою троянів і шкідливих включень.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: