Як правильно садити саджанці?

Щоб дерева плодоносили, слід правильно їх посадити. Для початку, перед посадкою потрібно ретельно оглянути кореневу систему, відрізати хворі коріння. Саджанці опустити на кілька годин корінням у бовтанку, що складається з глини, коров’яку, води і ростових речовин.

 
У день висадки дерев слід викопати ями. Для яблунь і груш – на глибину до 80 см, шириною до 1.5 м, чим ширше і глибше яма, тим краще для подальшого розвитку рослин. Попередньо потрібно викопати яму меншу по діаметру в два рази. Потім, на дно укласти листя, бадилля,торф, в результаті вийде конусоподібна яма широка на дні. Далі вирівняти її стінки, слід обрушити краї ями з усіх боків, одночасно вносячи по краях добрива.
 
Потім в яму на глибину до 40 см вбити кілочок, до нього з північно-східної сторони помістити саджанець. Коріння якого, правильно розправити, рівномірно по всьому колу утворився пагорба, правильно направляючи їх углиб грунту.
 
Коріння саджанця потрібно ретельно перешарувати верхною пухкою  зволоженою землею і щільно прим’яти грунт до коріння. Не можна допустити порожнечі між корінням і землею.
 
Після, навколо деревця зробити лунку діаметром до 70 см. Налити туди пару відер води. Потім потрібно розпушити грунт, і насипати торф шаром 6 см.
 
До кілочка вісімкою не туго підв’язати саджанець і на 1/3 довжиниобрізати пагони крони. При нерозвиненій кореневій системі на пагонах потрібно залишити 3-6 вічок.
 
Через пару тижнів після зробленої посадки саджанців, можна повторити полив, а через місяць підгодувати органо-мінеральними рідкими сумішами з розрахунком 1 відро на рослину.
 
Виконуючи всі рекомендації,будьте впевнені, що саджанці обов’язково приживуться, виростуть і з часом дадуть плоди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: