Як правильно стерилізувати банки для консервації?

Стерилізувати скляні банки  для консервації можна в духовці, над парою киплячого чайника, в мікрохвильовці і навіть в аерогрилі…

Отже, якщо ви вирішили зайнятися консервацією та заготівлею компотів, варення, соління на зиму, ви повинні знати про те, що скляні банки неодмінно потребують стерилізації. Інакше консервація не доживе до зими і “вибухне”… 

Стерилізувати банки можна над парою. Наберіть в емальований кухоль води, поставте її на вогонь і покладіть на верх гуртки спеціальний металевий тримач, на який встановіть вимиту банку шийкою вниз. Пара повинна обдати банку в перебігу трьох хвилин, не менше.

Дуже зручний спосіб – стерилізація в духовці. Єдине, чим незручний спосіб, це підвищенням температури на кухні, адже духовка гріє і нагрівається повітря в кухні. Банки вимиті ставляться на деко в духовку (холодне деко!), Деко ставиться в духовку, банки повинні смажитися не менше півгодини, після цього вони повинні охолонути.

Також можна банки стерилізувати на киплячим чайником: зняти кришку і поставити на чайник банку шийкою вниз.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: