Як правильно сушити квіти?

Багатьом подобаються сушені квіти. Дійсно, невеликий, засушений букетик квітів виглядає вельми привабливо, а, якщо ще до нього прикласти руку (хто вміє), то вийде справжній витвір мистецтва. Зараз саме час почати засушувати вподобані Вам квіточки, які можна знайти не тільки в своєму саду (у кого він є), на ринках і в магазинах, але і при виїзді на природу.  Ті ж лугові квіти деколи зовсім не поступаються за своєю привабливістю квітам садовим.

Як сушити квіти правильно?      

Насправді методів засушування квітів досить багато, але з Вами зупинимося на трьох з них.  

Спосіб номер один. Вподобані Вам рослини збираються в невеликі букетики, листя в нижній частині стебел обриваються, а самі букетики слід перев’язати мотузкою або гумкою. Потім ці букетики підвішуємо головкою вниз на достатній відстані один від одного.

Другий спосіб. В коробочку насипаємо трохи піску і розрівнюємо його шаром в один або два сантиметри. На пісок укладаємо квіти (стебла при цьому піднімаємо вгору) і зверху обережно засипаємо головки квітів піском. У такому вигляді залишаємо квіти до їх висихання.

Останній, третій спосіб. Він є найшвидшим, але на жаль не найбільш якісним. Квіти можна помістити в мікрохвильову піч (тримати там не більш 30-ти хвилин) або в духовку (1:00 з відкритими дверцятами і температурі в 60 градусів). Можете пропрасувати листочки рослини (прямо на гілках) праскою. Робити це потрібно через папір або газету до повного висихання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 1
  1. Світлана

    Звичайним методом підсушила квіти. Було бажання круто оформити та недорого. Незважаючи на те що гарно та недорого то не буває зробила ось як: підсушила сфотографувала на фотоапарат на білому фоні, трошки відреагувала в Photoshop та надрукувала плакат на матовому фотопапері. На форматі А2 виглядало скажено. Емоції зашкалювали. Тепер надруковані плакати разом із “моделю” дарую на дні народження. Може комусь така ідея сподобається. Друкую плакати тут

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: