Як правильно вибрати дитяче автокрісло?

Коли заходить мова про дітей в машині, ми, як дбайливі батьки, хочемо захистити наших дітей. Та й не кожен з нас погодитися посадити дитину в машину. Однак, коли це необхідно, ми хочемо забезпечити максимальну безпеку для наших дітей. Статистика свідчить, що близько 1 тисячі ДТП за участю дітей в машині закінчується смертельним результатом. Близько 25 тисяч ДТП закінчується травмами дітей. Цифри просто вражаючі. Адже все закінчувалося б набагато краще, якби батьки подбали про наявність дитячих крісел в автомобілях. 

Чим корисні дитячі крісла в автомобілі? 

Зазвичай дитина сидить на задньому сидінні одна. В кращому випадку – з одним дорослим, який може тримати дитину на руках. При ДТП дорослий може не втримати дитину або вилетіти разом з ним через лобове скло. Якщо ж дитина перебуває одна на задньому сидінні, то вона або дивиться в заднє скло, спершись колінами на диван, або ж розмовляє з дорослими на передньому сидінні, спираючись на передніх два крісла і перебуваючи ніби в проході. В обох випадках, якщо з-за рогу вирулить п’яний водій, то дитина вилетить через лобове скло раніше, ніж встигне це відчути турботливе батьківське серце. А автокрісло допомагає утримати дитину на місці і максимально захистити при зіткненні. 


Як правильно вибрати автокрісло? 

Перед покупкою автокрісла, візьміть з собою дитину в магазин. Нехай і вона візьме участь в покупці крісла для нього. Це допоможе вам уникнути того, що крісло дитині не сподобається, він буде вередувати або, того гірше, намагатися з крісла вибратися, чим і буде заважати вам стежити за дорогою. При придбанні крісла, зверніть увагу на: 

1. Відповідність стандартам якості. Європейський стандарт безпеки розробив спеціальні принципи, яким мають відповідати дитячі крісла, щоб бути максимально безпечні на дорозі. Якщо вподобані дитячі автокрісла марковані значками ECE R44 / 03 або ECE R44 / 04 і (Е2), то можете сміливо переходити до наступних пунктів і вибирати далі. 

2. Слід зважити дитину перед тим, як йти за автокріслом. Справа в тому, що кожному віку, а, головне, кожній вазі відповідає своє крісло. Зверніть увагу на показники ваги на кріслі і купуйте трохи в запас, адже дитина росте. 

3. Дайте дитині трохи посидіти в кріслі перед покупкою. Подивіться на її реакцію. Дитині має бути зручно, ремені не повинні перетягувати або тиснути. Краще вибирати таке крісло, яке можна регулювати в положення неспання і сну. Деякі крісла мають ще й спеціальні пристосування для додаткового аудіообладнання, наприклад, щоб у дорозі ваша дитина могла слухати свої улюблені казки. 

4. Подивіться, чи підходить крісло салону вашого автомобіля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Комментариев: 2
  1. Ania

    А мы используем авто кресло от коляски Анекс Спорт 3 в 1, достаточно удобно, потому что авто кресло может крепить к раме коляски.

  2. Марія

    Щоб правильно вибрати авто крісло необхідно проконсультуватися зі спеціалістом, нам із радістю допомогли в магазині mamakupi.ua, там ми і замовили хороше автокрісло.

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: